Meteorologu prognozes: pirmdienas vakarā situācija varētu vēl pasliktināties

Komentāri
Meteorologu prognozes: pirmdienas vakarā situācija varētu vēl pasliktināties
BNS/LETA

Meteorologu prognozes nav iepriecinošas un liecina, ka pirmdienas, 18. septembra, vakarā situācija varētu vēl pasliktināties.

Jāpiebilst, ka pamatīgās lietavas, kas šodien ir visā Latvijā, kavē zemniekiem ražas novākšanu un vairākās vietās arī izraisījušas plūdus. Tajā skaitā arī galvaspilsētā Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No rīta visvairāk lija Latgalē, bet intensīvā nokrišņu zona dienas laikā pārvietojās valsts centrālajā daļā. Pēc šodienas lietavām ūdens līmenis paaugstināsies arī Zemgales upēs, līdz ar to plūdu draudi ir visas valsts teritorijā. Rīgā stiprā lietus dēļ jau no paša rīta veidojās sastrēgumi un sabiedriskais transports kavējas līdz pat 50 minūtēm. Policija brīdinājusi autovadītājus par akvaplanēšanu.

Vairākas galvaspilsētas ielas ir pārplūdušas, un uz tām tiek nosūtītas ūdens atsūknēšanas mašīnas, vairākas automašīnas lielajās ūdens peļķēs bija arī noslāpušas.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl