Komentāri
Meteorologi izplata brīdinājumu: tuvākajās stundās vietām Latvijā gaidāms spēcīgs negaiss
Evija Trifanova / LETA

Ceturtdienas pēcpusdienā dažviet Latvijā gaidāms pērkona negaiss ar spēcīgām vēja brāzmām, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

LVĢMC mājaslapā izplatīts dzeltenais brīdinājums, kas nozīmē, ka laikapstākļi būs pasliktināti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meteorologi ziņo, ka tuvākajās stundās vietām Latvijā gaidāms pērkona negaiss ar krasām vēja brāzmām līdz 15-17 m/s, iespējama arī krusa. Pērkona negaisi turpināsies līdz vakaram.

Jau vēstīts, ka Siguldas novada Ummeru ezera apkaimē otrdien plosījās virpuļviesulis. Nodarīti ievērojami postījumi, ir nolauzti koki.

Foto: tornado nodarītie postījumi Siguldas pusē

Laika ziņas

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl