Komentāri
“Mēs spēlējam, jo vēlamies gūt no spēles neatkārtojamas emocijas” – atklāj jaunu spēļu vietu Rīgā

Ar Triku Akadēmijas atklāšanu piektdien tika svinēta jaunas spēļu platformas izveide.

G4U (Games For You) atklāts jaunās telpās, Barona ielā 23.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”G4U ir vieta, kur satiekas azartiski cilvēki. Pie mums pulcējas dažādi cilvēki, lai uzspēlētu kādu šaha partiju, iemalkotu visgardāko kafiju, ievingrinātu roku gaisa hokejā, kā arī, lai iegūtu zināšanas par tendencēm un jaunumiem spēļu nozarē,” stāsta G4U vadītājs Kristaps Pilsētnieks.

”Mēs spēlējam, jo vēlamies gūt no spēles neatkārtojamas emocijas, ko nodrošina spēles gaitā neparedzamais rezultāts. Spēle sniedz iespēju savienot jūtas, prātu un intelektu, lai izbaudītu katru mirkli. Spēles process ir nozīmīgāks par uzvaru vai zaudējumu, jo tas nodrošina ne vien sevis iepazīšanu un jaunas iespējas, bet arī saskarsmi ar visdažādākajiem cilvēkiem, kas tajā piedalās,” pauž Pilsētnieks.

”G4U” spēļu telpas pop-art stila interjera dizainu veidojusi dizainere Una Putniece.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl