Komentāri
“Mēs spēlējam, jo vēlamies gūt no spēles neatkārtojamas emocijas” – atklāj jaunu spēļu vietu Rīgā

Ar Triku Akadēmijas atklāšanu piektdien tika svinēta jaunas spēļu platformas izveide.

G4U (Games For You) atklāts jaunās telpās, Barona ielā 23.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”G4U ir vieta, kur satiekas azartiski cilvēki. Pie mums pulcējas dažādi cilvēki, lai uzspēlētu kādu šaha partiju, iemalkotu visgardāko kafiju, ievingrinātu roku gaisa hokejā, kā arī, lai iegūtu zināšanas par tendencēm un jaunumiem spēļu nozarē,” stāsta G4U vadītājs Kristaps Pilsētnieks.

”Mēs spēlējam, jo vēlamies gūt no spēles neatkārtojamas emocijas, ko nodrošina spēles gaitā neparedzamais rezultāts. Spēle sniedz iespēju savienot jūtas, prātu un intelektu, lai izbaudītu katru mirkli. Spēles process ir nozīmīgāks par uzvaru vai zaudējumu, jo tas nodrošina ne vien sevis iepazīšanu un jaunas iespējas, bet arī saskarsmi ar visdažādākajiem cilvēkiem, kas tajā piedalās,” pauž Pilsētnieks.

”G4U” spēļu telpas pop-art stila interjera dizainu veidojusi dizainere Una Putniece.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl