Komentāri
“Mēs spēlējam, jo vēlamies gūt no spēles neatkārtojamas emocijas” – atklāj jaunu spēļu vietu Rīgā

Ar Triku Akadēmijas atklāšanu piektdien tika svinēta jaunas spēļu platformas izveide.

G4U (Games For You) atklāts jaunās telpās, Barona ielā 23.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”G4U ir vieta, kur satiekas azartiski cilvēki. Pie mums pulcējas dažādi cilvēki, lai uzspēlētu kādu šaha partiju, iemalkotu visgardāko kafiju, ievingrinātu roku gaisa hokejā, kā arī, lai iegūtu zināšanas par tendencēm un jaunumiem spēļu nozarē,” stāsta G4U vadītājs Kristaps Pilsētnieks.

”Mēs spēlējam, jo vēlamies gūt no spēles neatkārtojamas emocijas, ko nodrošina spēles gaitā neparedzamais rezultāts. Spēle sniedz iespēju savienot jūtas, prātu un intelektu, lai izbaudītu katru mirkli. Spēles process ir nozīmīgāks par uzvaru vai zaudējumu, jo tas nodrošina ne vien sevis iepazīšanu un jaunas iespējas, bet arī saskarsmi ar visdažādākajiem cilvēkiem, kas tajā piedalās,” pauž Pilsētnieks.

”G4U” spēļu telpas pop-art stila interjera dizainu veidojusi dizainere Una Putniece.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl