“Mēs nedrīkstam nevienu pudeli sadedzināt savā pagalmā, bet tagad sadega tonnas…” – iedzīvotāji pēc ugunsgrēka satraukušies par veselību

4 komentāri

Pēc ugunsgrēka Slokā tuvējās apkārtnes iedzīvotāji uztraucas par to, vai var lietot uzturā pašu audzētos zaļumus un dārzeņus.

Riska zona ir tie, kam mākonis nāca tieši pāri. Slokas iedzīvotājas Ilgas pagalms kādu brīdi bija pilns ar dūmiem. Vēlāk viņa ieraudzīja, ka viss viņas piemājas dārziņš – salāti, sīpolu loki, dilles un redīsi – ir pārklāti ar pelniem. Sieviete ņēma talkā šļūteni, bet šaubās, vai šāda mazgāšana ko līdzēs.

Ilga
Slokas iedzīvotāja

Balti pelni mums krita tieši uz galvas, un viss bija pārklāts. Mēģināju skalot, bet nu… Ja mēs nedrīkstam nevienu plastmasas pudeli sadedzināt savā pagalmā, tad tās tonnas, kas nāca mums pāri… Es domāju, – šaubu nav, ka tas iespaidos mūsu veselību.

Valsts vides dienesta speciālisti jau esot paņēmuši Jūrmalā zemes un ūdens paraugus. Tie tiks nodoti izmeklējumiem kādai ārvalstu laboratorijai.

Pagaidām speciālisti iesaka atturēties lietot uzturā zaļumus un dārzeņus, kas pēc ugunsgrēka bija klāti ar pelniem.

TOP komentāri

 • Gita Luksa
  +11 +11 0

  Gita Luksa

  Vai tad daba atņēma??? Atņēma cilvēka vai cilvēku noziedzīga un nolaidïga rīcība.
  Nav šeit ko uz māti dabu noraksīt..
 • Aivar AiNevars
  0 0 0

  Aivar AiNevars

  Un juus veel pasakaam ticat... https://www.piejuraatkritumi.lv/ blakus un nekadas saistiibas - nju jau tocna banaanu republika... Kurai valstij atmaksajas taadas tonaas transporteet uz LV... PAr shkiroshanu redz maksaa naudu a par paarstraadi nemaksaa... tapeec arii nevienam nekas neintresee...
 • Inga Dzidra Balode
  0 0 0

  Inga Dzidra Balode

  Viss kārtībā ir cienījamie kungi,tik mēslu kaudze baisi nodega....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl