Komentāri

Šajā pavasarī esam pārdzīvojuši daudz ko – siltas dienas mijās ar aukstajām, un vēl pagājušajā nedēļā mūs pārsteidza sniegs! Latgaliešu ziņās šoreiz tikai pozitīvas ziņas!

Latgaliešu laika ziņas

Loba dīna laika viestīs latgalīšu mēlē!

Tī, kas šudiņ nu reita nabeja pasavāruši laika prognozi i beja apmaukuši syltuokys drēbis, pa dīnu varēja tuos viļkt nūst – pīktdīne ir da šam korstuokuo dīna ituo goda laikā. Bet, kū mums sūla prognoze breivdīnom? Itymā sakarā juosoka vīna līta – mes jau seņ bejom tū peļnejuši – sastdiņ gaiss sasiļs leidz plus 24 grādim, i taipat pa nakti byus sylts – ap plus desmit grādim.

Svātdiņ nadaudz soltuoks laiks – temperatura sasiļs leidz plus 21 grādam, i vītom īspiejams nalels leits. Bet kūpumā lobys zinis – gaidoms saulains i sylts laiks!

Viņ saulis storuojums byus gona augsts – ar sastū atzeimi. Tys nūzeimoj, ka sauļuotīs vajag ar pruotu i ar sauļuošonuos kremu!

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laika ziņas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl