“Mēs gaidīsim katru zvanu!” Slavenības aicina piezvanīt “Eņģeļi pār Latviju” zvanu centram un ziedot

0 Komentāru
“Mēs gaidīsim katru zvanu!” Slavenības aicina piezvanīt “Eņģeļi pār Latviju” zvanu centram un ziedot
ANITA GUŠČA, SKATIES.LV

Darbu turpina gada sirsnīgākās akcijas “Eņģeļi pār Latviju” zvanu centrs.

Ceturtdienas vakarā uz ziedotāju zvaniem atbild aktrise Regīna Devīte,  grupas “Musiqq” dalībnieks Marats Ogļezņevs, grupas “Triānas parks” soliste Agnese Rakovska, aktrise Baiba Broka un “jūtūberis” Niklāvs.

“Esmu šeit otro gadu. Un nākšu katru reizi, kad vien varēšu un kad mani lūgs to darīt. Manuprāt, tas ir ļoti svarīgi mums visiem sadoties rokās un no savām iespējām iedot palīdzību kādam, kuram tā ir vairāk vajadzīga,” stāsta aktrise Baiba Broka.

Kā vēstīts, zvanu centra darba laiks katru dienu būs no plkst. 18.50 līdz 21.10. Televīzijas pieslēgumi zvanu centram kanālā TV3 būs vērojami plkst. 18.50 līdz TV3 Ziņām un plkst. 21.00, 19.55 raidījuma ”Bez Tabu” laikā un tiešraidē TV3 ”Instagram” kontā darbdienās no plkst.19.15 līdz 19.35. Šogad zvanītājus uzklausīs Iveta un Raimonds Vējoņi, Juris Kaukulis, Aija Auškāpa, Kaspars Zemītis, Intars Rešetins, Elita Patmalniece, Jana Duļevska, Regīna Devīte, Reinis Nitišs un daudzi citi. Šogad palīdzību gaida 139 bērni, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Zvanu centrs darbosies no 16. līdz 22. decembrim.

Sirsnīgākā labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju” norisinās jau divpadsmito reizi. Šogad palīdzību gaida 139 bērni, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.

Ziedošanas iespējas

Labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību:

  • ziedojot portālā “bsf.lv“;
  • izmantojot ziedojumu kastītes;
  • iegādājoties akcijas preces ”Rimi” veikalos vai ziedojot ”MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā “mansrimi.lv“;
  • zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Ar visu informāciju par labdarības akcijas esošajām un plānotajām aktivitātēm aicinām iepazīties “www.engeliparlatviju.lv“.

0 Komentāru