5 komentāri

Sagaidot Latvijas simtgadi, TV3 18. novembra vakarā piedāvās tikšanos ar visiem pieciem atjaunotās Latvijas prezidentiem. Viņi dalīsies atmiņās par savas prezidentūras emocionālākajiem mirkļiem un raudzīsies Latvijas nākotnē, diskutējot par demogrāfiju, imigrāciju un citiem aktuāliem jautājumiem.

Fragments no prezidentu sarunas, kas notika vēsturiskajā Rīgas pils Ģerboņu zālē!

Jāpiebilst, ka sarunas laikā, atbildot uz jautājumu par to, ar ko Latvijā jo īpaši lepojas, prezidentam Raimondam Vējonim aizlūza balss. Viņš stāstīja, ka nupat ir bijis Metropolitēna operā Ņujorkā un tur vien tajā brīdī bija četri mūziķi, kas ir Latvijas. Vējonis atzīst, – tas esot bijis ļoti emocionāli. “Mēs esam mazskaitliski, bet mums ir tādas zvaigznes, ar kurām lepojas ne tikai latvieši, bet arī citas tautas!” secina Vējonis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl