5 komentāri

Sagaidot Latvijas simtgadi, TV3 18. novembra vakarā piedāvās tikšanos ar visiem pieciem atjaunotās Latvijas prezidentiem. Viņi dalīsies atmiņās par savas prezidentūras emocionālākajiem mirkļiem un raudzīsies Latvijas nākotnē, diskutējot par demogrāfiju, imigrāciju un citiem aktuāliem jautājumiem.

Fragments no prezidentu sarunas, kas notika vēsturiskajā Rīgas pils Ģerboņu zālē!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāpiebilst, ka sarunas laikā, atbildot uz jautājumu par to, ar ko Latvijā jo īpaši lepojas, prezidentam Raimondam Vējonim aizlūza balss. Viņš stāstīja, ka nupat ir bijis Metropolitēna operā Ņujorkā un tur vien tajā brīdī bija četri mūziķi, kas ir Latvijas. Vējonis atzīst, – tas esot bijis ļoti emocionāli. “Mēs esam mazskaitliski, bet mums ir tādas zvaigznes, ar kurām lepojas ne tikai latvieši, bet arī citas tautas!” secina Vējonis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl