11 komentāri

Svētdien, 17. decembrī, īsi pirms pusnakts noslēdzās gada sirsnīgākās akcijas “Eņģeļi pār Latviju” labdarības koncerts, kura mērķis ir palīdzēt smagi slimiem bērniem.

Arī šogad akcija ir pierādījusi, ka Latvijā mīt daudz eņģeļu, un ar saziedotajiem līdzekļiem palīdzību varēs sniegt vismaz 124 bērniem, tostarp četriem akcijas vēstnešiem.

Saziedotie līdzekļi palīdzēs piepildīt Alberta ģimenes lielāko cerību –  Albertiņš iemācīsies runāt. Arī mazais Mihails turpinās saņemt psihologa un logopēda palīdzību, kas uzlabos izredzes sākt runāt. Savukārt sešgadīgā Vera iegūs jaunu ortozi kājai, kas atvieglos dzīvespriecīgās meitenītes ikdienu. Tāpat līdzcilvēku saziedotie līdzekļi spēs palīdzēt ārkārtas gadījumos, kad laiks var izšķirt visu.

Eva
Akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” vēstnese

Es esmu ļoti laimīga, ka arī citiem var palīdzēt ar to, ka es pastāstu kā ir un tā, ka var palīdzēt, nav tā ka galīgi nevar.

Bērni, kuriem ziedotāji palīdzēja tad, kad aizsākās labdarības akcija, tagad jau beidz vidusskolu. Un joprojām “Eņģeļi pār Latviju” gadu no gada pierāda, ka Latvijā mīt daudz labu cilvēku, kuri vēlas bērnu dzīves padarīt labākas, tā pēc noslēguma koncerta atzina Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Liene Dambiņa
Bērnu slimnīcas fonda vadītāja

Cilvēki Latvijā palīdz, ir ar ļoti labu sirdi. Mēs redzam, ka tad kad bērniem vajag nākt palīgā, tad mēs arī nākam palīgā. Un vienmēr mums ir izdevies palīdzēt visiem bērniem, kuriem tāda nepieciešamība ir bijusi.

Labdarības pasākuma vadītājs Kristaps Rasims pēc koncerta atzina, ka ikdienā mēs bieži vien nenovērtējam to, kas katram ir dots un šis Ziemassvētku laiks ir laiks, kad apstāties un padomāt.

Kristaps Rasims
Labdarības koncerta ”Eņģeļi pār Latviju” vadītājs

Vienkārši apstājies un padomā, kas ir manas problēmas? Mūsu problēmas vispār ir tik niecīgas salīdzinot ar dažu citu cilvēku problēmām. Ja runa ir par bērniem tur es vispār nevaru būt vienaldzīgs, tas ir kaut kas tik pašsaprotams, ka vajag palīdzēt tiem maziņajiem.

LNT rīkotajā Ziemassvētku labdarības koncertā piedalījās arī daudz Latvijā iemīļoti mākslinieki. Viņiem vislielākais gandarījums ir tad, kad ar savu darbu, saviem priekšnesumiem var kādam palīdzēt.

Raimonds Pauls
Maestro

Patīkamākā sajūta ir tad, ja Tu tiešām kādam vari palīdzēt ar savu darbu, ar savu iziešanu ārā, ja tas izraisa kaut kādu reakciju cilvēkos. Tas ir viss, ko mēs varam, – mēs mākam kaut ko nospēlēt, kaut ko nodziedāt…ja tas piesaista cilvēku uzmanību – it sevišķi, ja tie rezultāti ir pa labu kādam un sevišķi slimiem bērniem, kas ir ļoti sāpīga lieta.

Lauris Reiniks
Dziedātājs

Mūzikai ir tas maģiskais spēks darīt brīnumus, pat nezinot kā tas notiek. Un, ja mani aicina un es esmu ļoti daudzus gadus piedalījies “Eņģeļi pār Latviju”, es to uzskatu par obligātu lietu es pat neapsveru iespēju atteikties, tas ir gan man prieks, gan bērniem.

Olga Rajecka
Dziedātāja

Mēs varam visu izdarīt, tāpēc, ka mēs esam vienkārši fenomenāla tauta, – vajadzēs palīdzēsim, sametīsimies, izglābsim un es ceru,, ka tā tas būs mūžīgi, ka tas nepāries

Savs novēlējums ziedotājiem un visiem pārējiem Latvijas iedzīvotājiem ir arī valsts prezidentam Raimondam Vējonim.

Raimonds Vējonis
Valsts prezidents

Man gribētos novēlēt, lai tā labestība mums nav tikai uz kaut kādiem svētkiem, kā piemēram Ziemassvētki, bet, lai viņa mums būtu vienmēr un mēs būtu gatavi palīdzēt līdzcilvēkiem tajos brīžos, kad tas ir nepieciešams – vienmēr.

Labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” nav noslēgusies – savus sargeņģeļus un viņu palīdzību joprojām gaida vēl 63 bērni.

Jau vēstīts, ka gada sirsnīgākās labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” noslēguma koncertā saziedoti 143 090, 76 eiro eiro. 

TOP komentāri

 • Piekrītu!
  +4 +3 -1

  Piekrītu!

  Mēs esam vareni, mēs esam diženi, ziemassvētki ir gan dāvināšanas laiks, gan arī palīdzību roku pasniegšanā!
  Kopā mes to varam!
  Paralēli šai labdarībai, pievienojies arī šai labdarībai...
  https://dod.pieci.lv/
 • BOMZ
  +2 +2 0

  BOMZ

  Ziedots tiek gan berniem , gan slimajiem u. c ... no tautas kabatas . Neticu , ka ziedos kads no valdibas dauniem kuri nepelniti sanem algas no - nodoklu maksatajiem .
 • Daigucis Daiga
  +1 +1 0

  Daigucis Daiga

  Es ari katru gadu uz Ziemassvetkiem piedalos saja labdaribas akcija,un ar telf zvanu ziedoju!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl