“Mēs aizvien esam ceļā uz mūsu ideālo Latviju” – Vējoņa runa iedvesmo!

1 komentārs
“Mēs aizvien esam ceļā uz mūsu ideālo Latviju” – Vējoņa runa iedvesmo!
Foto: LETA

Arī pēc 26 gadiem kopš neatkarības atjaunošanas Latvijai ir jābūt uz pilnveidošanās ceļa un tās iedzīvotāji pastāvīgi ir ceļā uz mūsu ideālo Latviju. Tā savā uzrunā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienā Krāslavā sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

“Šodien pirms 26 gadiem mēs atguvām mūsu valsts neatkarību. 1990.gada 4.maijā mēs saspringti skaitījām balsis un sekojām līdzi izšķirošajam balsojumam Augstākajā padomē, kur mūsu vēlētie deputāti lēma mūsu likteņus. Katra balss bija no svara. Tās bija balsis par – par labāku dzīvi, par brīvību, par drošību un likuma varu. Tās ir balsis par Latviju un mūsu kopīgo nākotni,” uzrunā Krāslavas iedzīvotājiem teica prezidents.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šajā dienā mēs varam būt lepni par sevi. Mēs divreiz aizvadītajā gadsimtā spējām izcīnīt sev valsti, mūsu tauta visai pasaulei ir apliecinājusi pārcilvēcisku izdzīvošanas spēku. Ne tikai pretoties, nepadoties un izturēt, bet arī daudz vairāk – saliedēties un spēt no jauna izcīnīt savu brīvību un savu valsti,” norādīja Vējonis.

“Pēc 26 gadiem atjaunotās neatkarības valstī mēs pastāvīgi esam uz mūsu valsts pilnveidošanas ceļa. Mēs aizvien esam ceļā uz mūsu ideālo Latviju. Daudz kas joprojām ir uzlabojams. Tomēr es gribu uzsvērt, ka mēs esam sasnieguši ļoti daudz. Paldies ikvienam, kurš pielicis savas pūles, lai stiprinātu mūsu valsti un mūsu vērtības,” norādīja prezidents.

TOP komentāri

  • lo
    0 0 0

    lo

    Nu tā arī ir,esam ceļā.Mēs nevaram gribēt visu rīt uz brokastu laiku,bijām tumsā 50 gadus,tagad no gaismas žilbst acis, nezinam kur un ar ko un kāpēc.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl