Mēneša laikā jau 47 alimentu nemaksātājiem ir atņemtas autovadītāja tiesības

Tieslietu ministrija (TM) kopā ar Uzturlīdzekļu garantiju fondu ilgstošajiem alimentu nemaksātājiem sākusi piemērot reālas sankcijas – liegumu vadīt transportlīdzekli. Augustā tiesības atņemtas 47 cilvēkiem, bet vēl 100 parādniekiem sākts administratīvais process un autovadītāja apliecības izmantošanas liegums stāsies spēkā šomēnes

Atpakaļ uz rakstu

24 komentāri

 • Anrijs Rožkalns

  Anrijs Rožkalns

  Bet vai valsts kopā ar to ugf vai kādu citu instanci ir izdomājuši kā risināt problēmu ar bezdarbu,algu nemaksātājiem un superzemo algu salīdzinot ar degvielas cenām un vispārējo dzīves līmeni un nabadzību,kur ir darba vietas kas nav katorgai pielīdzināma eksplotācija?? Vai vispār visas tās sankcijas iet kopsolī ar cilvēktirsību likumu vai atgriežas sarkanā diktatūra,varbūt kādam izbraukšana no šīs valstiņas ir izeja atmaksāt to parādu.
 • Nezinamais

  Nezinamais

  Kāpēc vienmēr veciem jāmaksā un jāuzceļ vaina,lai abi vecāki tad maksā,sievietes jau nekur pie vainas?
 • Laura

  Laura

  Kas nemaksa alimentus tiem vajag uztaisit ta .katru menesi taja novada kur ir mate ar berniem lai tevs ved uzturlidzeklu naudu uz soc dienestu atdod soc dienestu prieksa matei naudu un zinas vai ir maksats vai nau
 • Janis Bandonis

  Janis Bandonis

  Nu valsts atguva to daļu naudas.Kur ta viņa paliek?Deputātu prēmijās?Pirmsvēlēšanu kampaņās?Nekādus uzlabojumus valstī neredzu un šaubos ka pamanīšu.Par pirmo bērnu 11 ar kapeikām bērnu nauda.Tā rupji sakot 130 gadā,bet no manis velk tādus nodokļus no algas.Par to tēmu var diskutēt daudz un gari,bet valstij jāsāk ar sevi.
 • Anna

  Anna

  Ja valsti bernu nauda butu 100 eiro tad i nevajadzetu alimentus. Bet sanak negodigi bernam kuram izskiras vecaki naudu maksaa, bet kur viss gimene kartiba 11 eiro..
 • Ruslans Ozoliņš

  Ruslans Ozoliņš

  Sito visu var apiet, loti vienkarsi un tas strada nevajag zaudet ceribu, visur ir savs atrisinajums
 • Ruslans
 • Kaspars Kadaks

  Kaspars Kadaks

  Pieņemsim, esmu šoferis. Teiksim pastā, uz busiņu. Un vienā jaukā dienā man atņem tiesības. Tātad, cik daudz cilvēkiem paliek neizvadāts pasts, cik daudz jātērē citi resursi, lai cilvēki saņemtu rēķinus, avīzes, žurnālus, utt. Resp. es palieku bez darba, bez ienākumiem, un bijusī bez alimentiem, un viss. Grozi no kuras puses gribi, zaudētāji ir abi. Un man var rasties iespēja pārcelties uz citu valsti, nokārtot tur tiesības, strādāt, un tad nu dzīvo vien laimīga, mana bijusī, bez alimentiem. Jāņem vērā, ka daudzos gadījumos sievietes pašas padzen savus vīrus. Un tad pēc tam brīnās, ka negrib maksāt alimentus. Uzskatu, ka tas ir muļķīgi, ņemt nost tiesības. Un vai tikai tā nebija Parādnieka ideja ?
 • Vairis Konosonoks

  Vairis Konosonoks

  Uz darbu ka aizbrauks ja tiesibu nebus?100pamulku kartejais varondarbs
 • Judīte Keiša

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!