Melos pieķertais Belēvičs uzskata: publiskotas neizpaužamas ziņas par viņa veselību

4 komentāri
Melos pieķertais Belēvičs uzskata: publiskotas neizpaužamas ziņas par viņa veselību
Foto: LETA

Bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs, kurš ārpus rindas veica ķirurģisku manipulāciju un pēc tam vēl meloja, ka to nav darījis, vērsies tiesībsargājošās iestādēs saistībā ar informācijas nopludināšanu par viņa veselības stāvokli – tā otrdien vēsta laikraksts Diena.

Belēvičs uzskata, ka, izskanot informācijai saistībā ar ķirurģisko manipulāciju Latvijas Onkoloģijas centrā, apejot oficiālo pacientu reģistrācijas kārtību, esot publiskotas neizpaužamas ziņas, kas esot Krimināllikumā minēts noziedzīgs nodarījums.

Tāpēc Belēvičs sūdzējies policijā, ka esot izpaustas ziņas par viņa veselības stāvokli, bet viņš šādu ziņu izpaušanai atļauju neesot devis. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldē notiek šā iesnieguma resoriskā pārbaude.

Video

Jau vēstīts, ka pēc skandāla saistībā ar ķirurģisku manipulāciju veikšanu Latvijas Onkoloģijas centrā, apejot oficiālo pacientu reģistrācijas kārtību un tam sekojošo melošanu Belēvičs atkāpās no veselības ministra amata, nolika Saeimas deputāta mandātu un paziņoja par izstāšanos no Latvijas Zaļās partijas.

Video: Belēvičs komentē ārstēšanos Austrumu slimnīcas Onkoloģijas centrā 8. jūnijā un 10. jūnijā