Komentāri

Pēdējās dienās gaisa temperatūra piedzīvojusi dramatiskas pārmaiņas, un tam gatavas nav ne pašvaldības, ne arī iedzīvotāji – turpina palielināties uz slidenām ietvēm traumas guvušo cilvēku skaits.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola intervijā 900 sekundēm atzina, ka diemžēl arī pagājušajā diennaktī palīdzība bija jāsniedz vairāk nekā 20 traumas guvušiem cilvēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

28 cilvēki guvuši nopietnas traumas, paslīdot uz slidenām ietvēm, no tiem 14 gadījumi ir Rīgā. Turklāt gūtie savainojumi daudziem ir nopietni, apliecina mediķu pārstāve.

Bijuši arī divi gadījumi, kad nopietni cietuši cilvēki, kuriem no jumtiem uzkritis sniegs un ledus.

Foto: iedzīvotāji un slidenās ietves

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl