Komentāri
“Meliem īsas kājas!” Rinkēvičs norāda uz pieaugošo Krievijas dezinformāciju pret Baltijas valstīm

Krievijas medijos pēdējā laikā pieaugusi dezinformācija attiecībā uz Baltijas valstīm, uz ko norādījis arī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Publiskots Eiropas Savienības komandas “East StratCom Task Force” iknedēļas apskats. Tajā vēstīts, ka pēc ASV prezidenta vēlēšanām būtiski pieaugusi pret Baltijas valstīm vērstā Krievijas dezinformācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apskatā minēti vairāki gadījumi, kad kaimiņvalsts medijos izskanējusi nepatiesa informācija par Latviju, Lietuvu un Igauniju. Kā uzskatāmākie piemēri ir apgalvojumi, ka Krievija devusi Baltijas valstīm brīvību, par ko tās tik ilgi sapņojušas, tomēr nekur nav minēts, ka PSRS okupācijas rezultātā Baltijas valstis savu neatkarību zaudēja.

Tāpat publiskotajā iknedēļas apskatā, atsaucoties uz Krievijas medijiem, aprakstīta informācija, kurā jaunievēlētais ASV prezidents Donalds Tramps pārtraucis sarunu ar Baltijas valstu prezidentiem un ieteicis paklusēt. Tomēr šāda saruna ar Baltijas valstu prezidentiem Trampam nemaz nav bijusi.

Ar šo piemēru savā “Facebook” profilā dalījies arī Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, kurš dezinformāciju kaimiņvalsts medijos komentējis lakoniski: “Meliem īsas kājas!”

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl