Meklējam īstu Labās gribas uzņēmēju! Vai esi viens no tiem?

Pievienot komentāru
Meklējam īstu Labās gribas uzņēmēju! Vai esi viens no tiem?
Foto: Flickr / meridican

Ja esi uzņēmējs, kurš saistīts ar sociālo jomu vai arī tādu pazīsti, tad vēl tikai līdz 17. septembrim vari pieteikties MTG TV Latvia un bezpeļņas organizācijas Reach for Change projektam un iegūt 15 000 eiro savas idejas īstenošanai.

Labās gribas uzņēmējs ir sociāls projekts. Tā mērķis ir atrast cilvēkus, kuru idejas spēj padarīt bērnu pasauli labāku, un palīdzēt šiem cilvēkiem pārvērst idejas veiksmīgā biznesā. MTG TV Latvia kanāli TV3 un 3+ kopā ar Reach for Change to rīko otro gadu pēc kārtas.

Projekta uzvarētājs uz gadu saņems finansiālu atbalstu 15 000 eiro, lai spētu īstenot sociālās uzņēmējdarbības ideju. Pieteikšanās tiek pagarināta līdz 17. septembrim. Ar projekta vadlīnijām var iepazīties šeit, bet iesniegt savu dalību konkursam var šeit.

Pērn projektā iesaistījās gandrīz 100 uzņēmēji no visas Latvijas, no kuriem tika izvēlēti četri labākie. Par uzvarētāju kļuva projekta Bezmaksas rehabilitācija bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām idejas autors Raivis Hščanovičs.

Kādam jābūt Labās gribas uzņēmējam?

Labās gribas uzņēmējs ir sociālais uzņēmējs, kas ir neapstādināms savā vēlmē uzlabot bērnu dzīvi, kuram ir drosmīgs nākotnes redzējums un jaunas idejas, un, kurš saskata iespējas tur, kur citi redz tikai problēmas. Labās gribas uzņēmējs ir gatavs cītīgi strādāt, lai katram bērnam bērnība kļūtu prieka pilna un bezrūpīga. Ja zināt kādu Labās gribas uzņēmēju, kurš ir pelnījis saņemt finansiālu atbalstu un profesionālo apmācību no TV3, 3+ un Reach for Change, vai arī pats tāds esat, nekavējieties un piesakieties MTG TV Latvia izsludinātajam konkursam!

Par Reach for Change

Reach for Change ir Zviedrijas Kinnevik grupas un Saras Damberas (Sara Damber) dibināta nevalstiska organizācija. Līdz šim Reach for Change projekti tika īstenoti trīs kontinentos pasaulē, un dažādi veiksmīgi projekti tiek īstenoti tādās valstīs kā Zviedrija, Čada, Kongo, Krievija, Kazahstāna, Gana, Ruanda, Senegāla, Tanzānija. Pagājušajā gadā visām pieminētajām šīm valstīm pievienojas Latvija, Dānija, Igaunija, Lietuva, Norvēģija, Čehija un Bulgārija. Informācija par Reach for Change aktivitātēm atrodama reachforchange.org.