Meklējam cilvēkus – mūsu ikdienas varoņus! Sākas pieteikšanās “Latvijas Lepnumam 2019”

1 komentārs
Meklējam cilvēkus – mūsu ikdienas varoņus! Sākas pieteikšanās “Latvijas Lepnumam 2019”
DĀVIS ŪLANDS, F64

Cilvēki, kuri iedvesmo, nesavtīgi palīdz, skolo un glābj, ir mūsu lielākā bagātība. Tādēļ kanāls TV3 un AS “Latvijas Mediji” arī šogad aicina sūtīt pieteikumus “Latvijas Lepnuma” balvai un pastāstīt par cilvēkiem, kuri gada laikā pašaizliedzīgi veikuši kādu labu un nepieciešamu darbu.

Katram no mums ir zināmi cilvēki, kuri dara paši un palīdz citiem. Cilvēki, kuri ir līdzās ikdienā, kuri bijuši klāt izšķirošā brīdī, gadiem ilgi palīdzējuši, devuši cerību vai piepildījuši klusu sapni. Pateicoties šādiem cilvēkiem, pasaulē vairojas ticība labajam.

Stāstot par viņiem, projekts “Latvijas Lepnums” vēlas veicināt līdzjūtību un labdarību cilvēku savstarpējās attiecībās. Tā ir milzīga bagātība, ko varam vairot paši, negaidot atbalstu no valsts.

Līdz šim esam godinājuši jau teju 150 “Latvijas Lepnumus”, tādēļ aicinām “neturēt sveci zem pūra” un rakstīt pieteikuma vēstules arī šogad, lai arī citi uzzina par Latvijas “ikdienas varoņiem”.

Kandidātus var pieteikt no šā gada 26. augusta līdz 1. oktobrim ieskaitot.

Pieteikt kandidātu dalībai “Latvijas Lepnums” var jebkura persona, elektroniski aizpildot un iesniedzot pieteikuma formu portālā “Skaties.lv” un “LA.LV”, kā arī sūtot vēstules AS ”Latvijas Mediji” uz adresi, Dzirnavu iela 21, Rīga, LV-1010 ar norādi “Latvijas Lepnums”.

Pieteikuma anketa!

”Latvijas Lepnums” ir 2004. gadā aizsākts kanāla TV3 projekts, kas 2019.gadā tiek veidots sadarbībā ar AS ”Latvijas Mediji”.

Katra gada nogalē tiek rīkota īpaša “Latvijas Lepnums” balvas pasniegšanas ceremonija, kas tiek atspoguļota masu informācijas līdzekļos. Balvas laureāti tiek apbalvoti ar ”Latvijas Lepnums” titulu un balvu – īpašu stilizētu statueti “Ābele”.

Jāpiebilst, ka “Latvijas Lepnuma” balvas ik gadu tiek piešķirtas ļoti dažādās nominācijās. Visu iepriekšējo gadu “Latvijas Lepnumus” iepazīsti šeit!