Meklējam apavus un dodamies dabā! Apkopotas labākās dabas takas Latvijā!

1 komentārs
Meklējam apavus un dodamies dabā! Apkopotas labākās dabas takas Latvijā!
Barn Images / Flickr

Nekur nav tik labi un skaisti kā pie mums Latvijā. Arvien vairāk tiek attīstīts vietējais tūrisms, un cilvēkus mežā, parkos, dabas takās iespējams ievērot vairāk. Katru gadu kļūst sakoptākas dabas takas, kā arī tapušas vairākas jaunas. Skaties.lv piedāvā Tev īpašu apkopojumu – labākās takas, kuras izstaigāt šoruden!

Latvija ir unikāla vieta – ar Gaujas senleju, smilšaino pludmali, iespaidīgiem smilšakmens atsegumiem, platāko ūdenskritumu Eiropā, avotiem, dižkokiem, ezeriem. Dosimies dabā, lai to visu ieraudzītu un sajustu dabas tuvumu! Pārgājieni ir brīnišķīgs veids, kā iepazīties ar reģionu un tā savdabību. Pārgājienos var doties pastāvīgi, neizvēloties pavadoņus vai gidus, proti, orientēties pēc kartes un pieejamās informācijas par apkārtni.

Foto: Latvijas dabas takas

Latvijā ir vairāk nekā 400 atpūtas iespēju, taku un taciņu, kur atklāt meža burvību. Mammadaba tev ir sagatavojusi brīnumu un gudrību vācelīti. Mammadaba ir Latvijas Valsts mežu iniciatīva, kuras mērķis ir iepazīstināt gan Latvijas, gan citu zemju iedzīvotājus ar mūsu dabas bagātībām, ļaujot ikvienam izjust kopību ar dabas pirmatnējo skaistumu.

Noderīgas saites

Lai ielūkotos dabas takās un atrastu sev piemērotāko nedēļas nogalei, tad ieej mammadabakarte.lv, kur iespējams atrast vairāk nekā 400 dabas taku, vai arī dodies.lv, kuru iespējams lejupielādēt arī tālrunī kā aplikāciju.

Idejas lieliskām dabas takām!

– Ķemeru purva laipa
– Pokaiņu mežs
– Tērvetes dabas parks
– Skaņākalna dabas parks
– Siguldas dabas takas
– Līgatnes dabas taka
– Kubeseles dabas taka
– Randu pļavu taka
– Ragakāpas dabas taka

Meklējam apavus un dodamies dabā!

Save

Save

1 komentārs