5 komentāri

Kādai māmiņai un viņas meitai pēc atgriešanās Latvijā no Lielbritānijas pamatīgas raizes sagādājis bērna tēvs, kurš pēkšņi izdomājis, ka vēlas atgūt bērnu. Viņš iesniedzis prasību tiesā, un tās spriedums nav iepriecinošs…

Lelde un viņas meitas bioloģiskais tēvs nedzīvo kopā, kopš bērnam apritēja četri mēneši. Līdz šim brīdim interesi par savu meitu viņš izrādījis visai neregulāri, un, uzzinot, ka abas grasās pārcelties uz Latviju, bijis pat atbalstošs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc sarakstes skaidri noprotams, ka vīrietis ir pieņēmis faktu, ka meita vēlas dzīvot kopā ar savu māti, taču kopš abu pārcelšanās uz Latviju viņš cēlis pretenzijas un nu vēloties atgūt savu bērnu. Un, kā izrādās, mātei kaut ko ir grūti juridiski pierādīt, jo sarakstes ar tēvu netiek ņemtas vērā.

Tajā pašā laikā neviens īsti neiedomājas ko pajautāt pašai meitenītei, kura ir visam pa vidu. Pēc atgriešanās mātes dzimtenē viņa jau dažu mēnešu laikā iemācījusies tekoši runāt latviski, ieguvusi jaunus draugus, apmeklē dārziņu un deju nodarbības. Taču tiesa par spīti šiem faktiem lēmusi par labu tēvam – bērns ir nozagts uz Latviju.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Agyy
  0 0 0

  Agyy

  Pirms brauca prom vajadzeja sakartot tas lietas Anglija nevis mutiski,bet juridiski,bet pa to jau neviens nedoma.Tagad neapskauzama situacija.
 • Kartupelis ar mugurkaulu
  0 0 0

  Kartupelis ar mugurkaulu

  Žēl meiteni!!!Bet šad tad Latviešu VERGIEM ir arī jāsaņem bargs sods,jo šī šizofrēniskā dzīvošanās par svešām zemēm,agri vai vēlu bēdīgi beigsies!!!
 • Kikii

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl