Meitene no Saldus skolas vietā izvēlas mīļāko

0 Komentāru
Meitene no Saldus skolas vietā izvēlas mīļāko
Foto: ekrānšāviņš

Saldū pazudusi kāda jauna meitene, un viņas radinieki ir izmisumā. Kad Degpunktā ieradās Saldū, situācija bija mainījusies pilnībā, taču mājinieku emocijas nebija noplakušas.

Degpunktā Saldū satika divas sašutuma pilnas sievietes. Emocijas te pēdējā laikā strauji mainījušās – jau no pirmdienas visi bija noraizējušies un nobijušies. Sigitas 17 gadus vecā meita devās uz internātskolu, taču galamērķī tā arī nenonāca. Kur viņa pazuda, visiem nebija ne jausmas līdz pat 28. novembra rītam, kad policisti jaunkundzi beidzot atrada kāda pieauguša vīrieša mājvietā. Mamma devās viņai pakaļ uz policiju, taču jaunā dāma mājās nākt atteicās.

Izradās, ka jaunkundze tā vietā, lai nāktu mājās pie vecākiem un vecvecākiem un turpinātu mācības, savos 17 gados izlēmusi doties līdzi 27 gadus vecajam brūtgānam, un apmesties pie viņa uz dzīvi. Ar vīrieti, kurš mitinās kaut kur Saldus apkaimē, meitene iespējams iepazinusies kaut kādā čatā, kur jau sen centusies sameklēt sev kavalieri. Turklāt tā neesot pirmā reize. Vecāki, kā var noprast, paļāvušies uz policistiem, taču viņi nav centušies meiteni vest pie prāta un sūtīt uz mājām.

Tagad mammai jāsamierinās, ka meitene vairs mājās nenāks un droši vien neies arī mācīties. Viņas jaunais kavalieris esot bezdarbnieks un mammai bail, ka abi neaiziet pilnīgos neceļos.

Par notikušo ļoti satraukta ir arī vecmāmiņa Marija. Abas sievietes sajutušās pilnīgi bezspēcīgas un cer, ka līdz ar šā sižeta palīdzību vismaz citi cilvēki nāks pie prāta – piemēram, pieauguši vīrieši nepīsies ar nepilngadīgām meitenēm.

Vēl gan savu galavārds jāsaka bāriņtiesai, jo meitene tomēr nav pieaugusi un atbildīgi par viņu ir viņas vecāki. Kad Degpunktā viesojās pie ģimenes, bāriņtiesas darbinieki sāka skaidrot situāciju. Kāds būs viņu lēmums – tas būs skaidrs vēlāk.

0 Komentāru