27 komentāri
Meitene negaidīti ierodas Rīgas Dzemdību namā un aizkustina visus ar savu rīcību… Ko viņa izdarīja?

Starp mums ir tiešām sirsnīgi cilvēki, un ir tādi, kuri vēlas palīdzēt, neprasot par to neko pretī. Rīgas Dzemdību namu pārsteigusi kāda iedzīvotāja, uzdāvinot jaundzimušajiem savus adījumus.

“Ziemassvētki ir brīnumu laiks. Tāds brīnums pie mums vakar ieradās Solvitas izskatā. Viņa atnāca un uzdāvināja pašas adītas zeķītes un cepurītes mazuļiem, kam pirmās dienas jāpavada intensīvās terapijas ārstu uzraudzībā. 40 (!) pārus zeķīšu un cepurītes! Vienkārši tāpat, jo sirds tā prasījusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No sirds paldies – gan no Dzemdību nama kolektīva, gan no mazajiem ķipariem, kuru kājiņas un galviņas nu sildīs ar mīlestību darinātas lietas! Novēlam ikvienam atrast tādu eņģeļi kā Solvita, kas dāvina prieku vienkārši tāpat – no sirds!” rakstīts Rīgas Dzemdību nama “Facebook” lapā.

Dzemdību nama ieraksts “Facebook” lapā:

TOP komentāri

 • Ieva
 • ilga
  +18 +17 -1

  ilga

  Vakars , pateicoties šai jaukajai ziņai, kļuva vēl siltāks! Paldies, Solvita!
 • Zane
  +17 +16 -1

  Zane

  Paldies, Solvitai! Tagad zinu no kurienes superīgās zeķītes musu puikam. Gribētos Solvitai pateikties personīgi. Jo brīdī, kad vecākiem nav galīgi viegli, atnāk šāds enģelis un parūpējas par mūsu bērniņu kājiņām. Liels paldies!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl