Mēģinām saskatīt labo un modinām sevī pozitīvismu, aicina Stankevičs

Komentāri

Lai piedzīvotu īpašo svētku sajūtu, 24. decembra vakarā ievērojams skaits cilvēku dodas uz baznīcām, kur notiek dievkalpojumi.

Latvijas kristīgo baznīcu līderi aicina svētku dienā atrast laiku priekš sevis, lai gremdētos nesteidzīgās pārdomās, kā arī pievērst uzmanību labajam pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mūsu ikdienā ir diezgan daudz negatīvisma un arī tāda nosodījuma vienam pret otru. Un tas, ko es novēlu, ir censties saskatīt to labo otrajā cilvēkā, kas ir man blakus, ar ko varbūt es esmu ģimenē kopā vai darbā vai kādā citā vidē. (..) Un tādā veidā mēs arī to pozitīvo, kas ir mūsos, tā kā modināsim. Un pārveidosim to atmosfēru, kurā mēs dzīvojam,” teic Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs.

“Ziemassvētku vakarā es gribēju novēlēt cilvēkiem mazliet laika priekš sevis, lai varētu norimt. Jo Ziemassvētki ir laiks, lai mēs būtu kopā, dziedātu Ziemassvētku dziesmas, lai būtu dievkalpojumā, lai pēc tam būtu mājās kopā ar ģimeni. Bet Ziemassvētkos ir ļoti nozīmīgi, lai ir arī mazliet laiks pašiem priekš sevis,” norāda Rīgas Doma dekāns Elijs Godiņš.

Kristiešu draudzēs dievkalpojumi notiks arī 25. decembrī.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl