12 komentāri
Medmāsa publiski pazemo smagi slimu sievieti Jelgavas slimnīcā
FOTO: LETA

Jelgavas slimnīcas personāls necienīgi izturas pret gados vecu smagi slimu pacienti, vēsta kādas pacientes tuvinieka ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

”Šodien bijām ar tuviniekiem ieradušies apciemot mūsu mammu, kura jau otro nedēļu ļoti smagā veselības stāvoklī atrodas Jelgavas slimnīcas Terapijas nodaļā. Mamma palūdza mūs iziet no palātas, lai varētu apmeklēt WC, jo kaunas par savu šā brīža stāvokli, jautāju, vai nepieaicināt medicīnas personālu, viņa atteicās, tagad skaidrs – kādēļ. Aptuveni 10 minūtes mamma atradās WC, mūs pasauca citas pacientes no palātas, lai pārbaudām, vai kaut kas nav noticis. Viņai nebija izdevies apsēsties uz poda, un rezultātā viss uz grīdas. Mamma bija centusies pati saviem spēkiem savākt. Mammu noguldījām gultā un palūdzām sanitāri, lai uzkopj. Sanitāre atbildēja, kad tuvākajā laikā savāks,” raksta sievietes tuvinieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis raksta, ka pēc aptuveni trīs minūtēm ieradusies medmāsa vārdā Sandra, kura ienākusi palātā, atstājot aiz sevis durvis vaļā, atvēra WC, lai visi redzētu, kas noticis, un sākusi kliegt.

”Tātad šeit ir piecas sievietes palātā, kura no jums ir to izdarījusi, un vai mājās jūs arī ķēzāt aiz poda? Mammas vīrs iejaucās, medmāsai lūdza pārtraukt kliegt, uz ko viņa atbildēja: ”Pats aizveries”. Es kā dēls iejaucos, teikdams, kad mammai fiziski neizdevās normāli apmeklēt WC, saņēmu atbildi, – ”Nevajag muldēt”. Medmāsa turpināja kliegt, tad es viņai jautāju, ko viņa vispār atļaujas un ka es sūdzēšos slimnīcas vadībai, uz ko atkal saņēmu atbildi: ”Lūdzu, sūdzies”. Viņai bija pilnīga vienaldzība. Aizejot medmāsai, mums nācās mammu mierināt, brālis izgāja no palātas asarām acīs. Šoks nenormāls, jo katru reizi, kad apciemojam mammu, pieļaujam, ka tā ir pēdējā reize,” raksta sievietes dēls.

Vīrietis norāda, ka pēc aptuveni 10 minūtēm pacienti palātā sākuši sūdzēties, ka neviens nenāk un netīra labierīcības, tāpēc viņš, juzdamies atbildīgs, uzmeklējis sanitāri.

”Jautāju, vai uzkops, atbildēja: ”Nevaru visu paspēt”, tad viņas halāta kabatā ieliku atlīdzību, un pēc 2 minūtēm viņa bija klāt un uzsāka uzkopšanu. Mēs esam jau ilgu laiku Eiropas Savienībā, bet atsevišķās iestādēs joprojām ir saglabājušās Padomju Savienības pieņemtās normas visatļautībā. Laikam Andrim Ķipuram nav fiziski laika pārskatīt viņa vadībā esošās slimnīcas personālu, pārliecinoties par tā kvalifikāciju un garīgo stāvokli ieņemamajam amatam.
Es ceru, kad šo ziņu saņems attiecīgās amatpersonas Jelgavas slimnīcā un citās iestādēs, pieņemot mērus par Sandras I. rīcību,” pauž smagi slimās Jelgavas slimnīcas pacientes dēls.

TOP komentāri

 • ieva
  +8 +8 0

  ieva

  Pirms diviem gadiem šai slimnīcā ilgi ārstējās neiroloģijas nodaļā mana mammīte pēc smaga insulta.Arī es biju šokā par nodaļas darbinieku attieksmi, paši sēdējām diendienā klāt mammai, bet vakarā prom ejot bāzām kabatā grasīšus un lūdzām ,lai ūdens lāsi iedod mammai, jo viņa bija paralizēta.Žēl, bet attieksme pret nespējīgiem cilvēkiem bija briesmīga, arī mēs sūdzējāmies līdz Kipura kungam, bet veci un slimi nevienam nav vajadzīgi!
 • lolita
  +7 +7 0

  lolita

  Ari man pasai nacas saskarties un redzet darbinieku attieksmi pret slimniekiem. Nevienam nenovelu, ko tadu.Ari sliktu attieksmi pret loti slimu, nevarigu cilveku redzeju neirologijas nodala.Skumji, bet tadi darbinieki strada slimnica.
  Tagad es esmu invalide un tas pateicoties musu Jelgavas slimnicai, ka netika sniegta savlaiciga palidziba.Vareju tiesaties, bet negribejas tad vel sabeigt savus nervus,jo ta pat veselibu vairs neatgut.
 • eva
  +6 +6 0

  eva

  Ka tadi cilveki strada vel slimnica ...So slimnieku vieta var but vins pats- mes visi dzivojam zem Dieva.........

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl