Mediķu streiks: par streika dienām NVD nemaksās

1 komentārs

Ģimenes ārstiem, kuri piedalījās asociācijas pieteiktajā streikā, netiks izmaksāta kapitācijas nauda par dienām, kurās viņu pacientiem nav bijusi iespēja saņemt valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus.

Šādus paziņojumus ārsti saņēmuši no Nacionālā veselības dienesta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas Ģimenes ārstu asociācija tagad ir nosūtījusi protestu par šo lēmumu. Ģimenes ārsta atalgojums ir tikai 56% kapitācijas naudas.

Un uz šo samaksas daļu streikojošie nepretendējot. Tomēr asociācijā norāda, ka streika laikā ārstu prakses bija atvērtas, medmāsas un ārstu palīgi strādāja un sniedza pacientiem palīdzību.

Sarmīte Veide
Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente

Es streikoju, bet mana māsiņa pārsēja manus pacientus, kuri bija pēc operācijām, un materiāls, kuru es nopirku, tā ir kapitācijas naudas ietvarā. Līdz ar to noņemt kapitācijas naudu ir negodīgi.

Streikā piedalījās vairāk nekā 600 ģimenes ārstu, taču ministrijai streikojušo ārstu saraksts joprojām neesot pieejams.

Tāpēc streika dienu skaits ar katru ģimenes ārstu tikšot rēķināts individuāli, tā skaidro veselības ministre Anda Čakša.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl