Mediķu protesta diena: pacienti saprotoši reaģē uz ārstu lēmumu atcelt plānveida pakalpojumus

Cilvēki ir apbrīnojami atbalstoši un saprotoši – tā par pacientu attieksmi, uzzinot, ka ceturtdien operācijas un vizītes atceltas, saka Stradiņa slimnīcā. Personāls pacientus apzvanījis laikus, lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu. Ko par mediķu piketu saka tie daži pacienti, kas uz slimnīcu bija atnākuši?

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • meli

  meli

  Nez gan cik iecietīgi uztver vizītes pārcelšanu kuru gaidīja kādus 2 mēnešus.
 • Jānis

  Jānis

  saprotoši ,ka laiks piketēt nākošajām profesijām .Ja jau garantēta liela alga tikai par diplomu
 • Maigonis
 • Rīta

  Rīta

  Darbs nav viegls , bet trakās slodzes slimnīcā vienkārši parasti guļ slimnīcā personāls , terapijas nodaļās pa nakti tik pat labi varētu dežūrēt māsu palīgs ,sanitārs , biežāk var būt apstaigātu palātas , ja kāds uzticas parastā ģimenes ārsta maz apstiprinātai diagnozei to citur nepārbaudot un nav naudas nopietniem ārstiem tad man ir žēl .
  • Veiksmes stāsts

   Veiksmes stāsts

   pielikums aizies slimnīcu valdēm ,politiskajiem ruporiem un tml
   Sanitāres un māsas to izjutīs visvairāk ,nedraud kādai 33000
 • andis

  andis

  Latvijas medicīnā nav no tām spožākajām, bet neiesaku LV pacientiem tik droši priecāties par mediķu piketiem.
  Kad apmierinātajam pacientam piketa laikā nāksies sastapties ar smagām veselības problēmām, tad atbilde būs pavisam cita. Labāk bez skaļiem vārdiem dosimies k-kādā veidā domāt ko darīt. Viena lieta ir runāt, bet nopelt pašreizējos darītājus par nekā nedarīšanu jau ir kas cits. Ir jāiet palīgā, lai būtu palīdzība Jums pacienti. Pašlaik Jums vislielāko prieku sagādāja divu zārku pienešana pie saeimas durvīm, bet tie bija tukši smiekli, nevis vēlme palīdzēt mediķiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!