Mediķu arodbiedrība nolemj rīkot plašas protesta akcijas

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) nolemj rīkot plašas protesta akcijas, otrdien nolēma LVSADA padome.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • Pacients

  Pacients

  Veselības aprūpes joma mūsu valstī ir sačakarēta līdz apsurdam. Tur lieki 100 miljoni nepalīdzēs un aizies tur kur tagadējais miljards.
  Otrs - kā streiks ietekmēs mani kā pacientu? Man ronda uz izmeklējumu palielināsies no 3 mēnešiem uz 4? Plānveida operācijas no 18 mēnešiem uz 20? Kāda tur vairs starpība. Veselības aprūpes jomas problēma nav naudā....
 • jumis

  jumis

  Viss medicīnā norit ap mediķu algām,bet pacients kā tāds vispār tiek aizmirsts.Lieli līdzmaksājumi nododot analīzes un uz citiem izmeklējumiem,dāŗga samaksa par dienu slimnīcā- 10 eiro + 2.86 par ēdināšanu,pat vēža slimniekam jāmaksā 7 eiro +2.86 !!!! Tikko ieej medicīnas iestādē-maksā,tanī pat laikā mediķu atbildība,attieksme nav tai augstākā līmenī (protams to nevar teikt par visiem mediķiem).Dod tik naudu,bet pacientam nemainās nekas! Kāpēc citās Baltijas valstīs valdības spējīgas to visu sakārtot? Ja ministre nav spējīga strādāt tā,lai no viņas darba iegūtu ne tikai mediķi,bet arī pacienti,tad lai nestrādā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!