Mediķi brīdina! Gripas epidēmijas vilnis var sākties jau tuvākajās nedēļās

Komentāri

Mediķi akcentē, – ja gadījies saslimt, došanos pie ārsta atlikt nedrīkst. Lai šķietami vienkārša vīrusa infekcija radītu komplikācijas, nekam īpašam nav jānotiek – pietiek ar to, ka cilvēks nepievērš tai pienācīgu uzmanību un neārstējas. Tā brīdina mediķi. Ārsti prognozē, ka tuvākajās nedēļās Latvijā sāksies arī ikgadējā gripas epidēmija.

Pēdējo divu nedēļu laikā Latvijā strauji palielinājies tādu vīrusu saslimšanu kā saaukstēšanās un gripa skaits. Mediķi paredz, ka jau tuvākajā laikā tas kā gandrīz katru gadu sasniegs epidēmijas līmeni. Tādēļ ārsti aicina šajā laikā būt īpaši piesardzīgiem, un, ja gadās saslimt, nevilcināties meklēt mediķu palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Lai infekcijas slimība ievilktos un radītu komplikācijas, nekam īpašam nav jānotiek – pietiek ar to, ka cilvēks paļaujas tikai pats uz savu organismu, neārstējas un mediķim padomu nelūdz.

Viņš akcentēja, ka katra saslimšana ir citādāka un daudz kas atkarīgs no paša pacienta nervu sistēmas. Ja ārstu nav iespējams uzreiz apmeklēt, labāk vismaz atpūsties mājas apstākļos un pasargāt apkārtējos no slimības pielipšanas.

Video

Lasi vēl