Mediķi arī jūlijā atsakās strādāt pagarināto normālo darba laiku

Komentāri

Par spīti pieņemtajiem grozījumiem Ārstniecības likumā, kas paredz daļēju pretimnākšanu ārstu prasībām, mediķi arī jūlijā turpinās brīdinājuma akcijas un atteiksies strādāt pagarināto normālo darba laiku. Šāds lēmums otrdien, 20. jūnijā, tika pieņemts Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības valdes sēdē.

Maija beigās Nacionālās trīspusējās sadarbības padomēs sēdē tika nolemts virzīt apstiprināšanai Saeimā grozījumus Ārstniecības likumā, kas paredz jau šogad ar 1. jūliju uzsākt pagarinātā normālā darba laika samazināšanu, vienlaikus ieviešot paaugstinātu koeficientu par šo darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jūnija sākumā Saeima šos Ārstniecības likuma grozījumus pieņēma, tomēr tie tikai daļēji atbilst pirms tam, trīspusējās sadarbības padomē, saskaņotajai likumprojekta redakcijai, jo neietvēra darba samaksas paaugstināšanu par virsstundu darbu 2018. un 2019. gadā, solot par to lemt izskatot attiecīgo gadu budžetus.

Mediķu arodbiedrība uzskata, ka ir apmānīti, tāpēc rīko brīdinājuma akciju un aicina mediķus jūlijā virsstundas nestrādāt.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl