Mediķi arī jūlijā atsakās strādāt pagarināto normālo darba laiku

Komentāri

Par spīti pieņemtajiem grozījumiem Ārstniecības likumā, kas paredz daļēju pretimnākšanu ārstu prasībām, mediķi arī jūlijā turpinās brīdinājuma akcijas un atteiksies strādāt pagarināto normālo darba laiku. Šāds lēmums otrdien, 20. jūnijā, tika pieņemts Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības valdes sēdē.

Maija beigās Nacionālās trīspusējās sadarbības padomēs sēdē tika nolemts virzīt apstiprināšanai Saeimā grozījumus Ārstniecības likumā, kas paredz jau šogad ar 1. jūliju uzsākt pagarinātā normālā darba laika samazināšanu, vienlaikus ieviešot paaugstinātu koeficientu par šo darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jūnija sākumā Saeima šos Ārstniecības likuma grozījumus pieņēma, tomēr tie tikai daļēji atbilst pirms tam, trīspusējās sadarbības padomē, saskaņotajai likumprojekta redakcijai, jo neietvēra darba samaksas paaugstināšanu par virsstundu darbu 2018. un 2019. gadā, solot par to lemt izskatot attiecīgo gadu budžetus.

Mediķu arodbiedrība uzskata, ka ir apmānīti, tāpēc rīko brīdinājuma akciju un aicina mediķus jūlijā virsstundas nestrādāt.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl