Komentāri
Mediķi aicina iedzīvotājus ar veselības problēmām izvairīties no uzturēšanās karstumā
FOTO: LETA

Pagājušajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) saņēmis 16 izsaukumus par cilvēkiem, kuriem kļuvis slikti karstuma dēļ. 10 pārkarsušie iedzīvotāji nogādāti slimnīcā. Vairāki cietušie bijuši gados vecāki cilvēki, kuri pārkarsuši, ejot pa ceļu, strādājot pļavā vai sēžot autobusa pieturā.

Cilvēki ir pārkarsuši arī pludmalē, kā arī veicot dažādas fiziskas aktivitātes, piemēram, strādājot uz jumta bez galvassegas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

NMPD iedzīvotājiem iesaka daudz dzert ūdeni, nēsāt galvassegas, kā arī izvairīties no fizisku aktivitāšu veikšanas saulē dienas karstajā laikā.

Atgādinām, ka karstākajā dienas laikā gados vecākiem cilvēkiem – īpaši, ja ir kādas saslimšanas, hroniski slimojoši cilvēki, kuriem, iespējams, varētu šajā laikā pasliktināties veselības stāvoklis, nedoties ārā. Priecājamies, ka ir sargāti bērni, tātad nav saņemti izsaukumi pie maziem bērniem. Iesakām skatīties, lai bērni vairāk dzertu, lai būtu galvassegas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl