Komentāri
Mediķi 55 gadus vecai sievietei palīdz “atgriezties” no klīniskās nāves
Foto: LETA

Mediķi vakar veiksmīgi reanimējuši 55 gadus vecu sievieti, kurai mājās palicis slikti un iestājusies klīniskā nāve, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Kurzemē, ejot mājup, pakritis kāds 70 gadus vecs vīrietis, kā rezultātā viņš salauzis kāju. Tā kā vīrietis nav varējis piecelties, līdz palīgu ierašanās brīdim viņš pamatīgi nosalis. Vīrietis nogādāts slimnīcā ar kājas lūzumu un ķermeņa atdzišanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgā 82 gadus veca sieviete uzgāzusi sev virsū karsta ūdens trauku un guvusi kājas termisku apdegumu.

Savukārt Vidzemē 28 gadus vecu vīrieti sakodis viņa paša suns.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1156 izsaukumiem, no tiem 180 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl