7 komentāri
Medību laikā pazūd divi suņi… Saimnieki lūdz Talsu puses iedzīvotājus atsaukties, ja tie ir redzēti

Pagājušās nedēļas nogalē medību laikā pazuduši divi medību suņi, un to saimnieki aicina visus, kas varētu šos skaistuļus būt redzējuši, atsaukties, informē vietējais laikraksts “Talsu Vēstis”.

“Sestdien medību laikā Talsu rajonā pazuda divi medību suņi – Bavārijas asinspēdu suņi Marta un Astra. Ja kādam ir informācija, lūdzu zvaniet 29787928, 26008474,” ar laikraksta starpniecību lūdz suņu īpašnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

TOP komentāri

  • atina
    +2 +2 0

    atina

    Atstājiet drēbes savas saimnieks tai vietā kur bija mašīna,kur notika medības,parasti suņi atnāk tai pašā vietā,ja nu vienīgi,kādās bebru alās iekrita,vai vilki apēda,žēl,skaistuļi,jūtu saimniekam līdzi,man 2 gadi atpakaļ,no mājām aizgāja sunīte un pazuda,viņai patika līst bebru alās,izmeklējos,bet nekā.
  • Vilks
  • Snorke

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl