Mazliet neticami, bet ir skolas, kas jau nevar sagaidīt 1. septembri

Komentāri

Mācības Latvijas skolās ir beigušās, taču ir izglītības iestādes, kurās atkal satikšanos ar skolotājiem un arī kolēģiem bērni gaida jo īpaši. Viena no tādām ir Druvas vidusskola, kuru direktors būtībā izveidojis no tās pirmsākumiem, un šī ir tā retā skola, kurā skolēni gaida 1. septembri. 

Saldus novada Druvas vidusskolas direktors Sergejs Beļkevičs ir pirmais un līdz šim arī vienīgais šīs mācību iestādes vadītājs. Pirms vairāk nekā 25 gadiem viņš stāvējis klāt arī pie pašas skolas tapšanas šūpuļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc Liepājas Pedagoģiskās akadēmijā iegūtās matemātiķa izglītības jaunajam direktoram tika uzticēts izveidot arī skolotāju komandu. Nesen skola piedalījusies konkursā, organizējot mazliet neierastākas mācību stundas – kurās galvenais ir skolēns, un kuru skolotājs iedvesmo atrast veidus, kā apgūt jauno.

Pateicoties Sergeja Beļkeviča ieviestajiem jauninājumiem mācību procesā, Druvas vidusskola kļuvusi par vienu izcilu absolventu bagātāka. Rinalds Kuģis šogad ir trīs valsts mēroga olimpiāžu laureāts, un direktors puisim prognozē spožu nākotni.

Pozitīvisms un demokrātiskā attieksme ne tikai pret skolēniem, bet arī kolēģiem ir tas, kas iedvesmo arī Sergeja Beļkeviča komandu. No pirmsākumiem ilggadējā direktora vadībā no 30 kolēģiem strādā 20.

Jau ilgus gadus skolai ir tradīcija – laivu brauciens, un Sergejs Beļkevičs atzīst, ka kopš bērnības ir kaislīgs makšķernieks. Neskatoties uz to, ka pirms vairāk nekā 25 gadiem direktors motocikla avārijā zaudējis kāju, viņš cenšas dzīvot aktīvi un cer, ka viņa piemērs iedvesmo arī viņa skolēnus.

 

Skaties video:

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl