Mazliet maģiski! Kristīne Garklāva dodas tuvāk pie zvaigznēm!

Komentāri

LNT žurnāliste un moderatore Kristīne Garklāva ceturtdienas rītā devusies, uz, iespējams, romantiskāko vietu Rīgā – astronomisko torni, no kura skaidrā laikā var vērot zvaigznes.

Zvaigznes slēpj ārkārtīgi daudz noslēpumu, un par tiem vairāk zina stāstīt Ilgonis Vilks, kuru var dēvēt par galveno zvaigžņu pētnieku Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš skaidro, ka astronomiskajā tornī atrodas teleskops, un tur jebkurš cilvēks var nākt skatīties debess spīdekļus. Tas iespējams tad, kad ir skaidras debesis – mākoņainā laikā pat teleskops nepalīdzēs un zvaigznes redzēt nevarēs.

Savukārt ziemeļblāzmas vērošanai gan nepieciešams plašums, kur ir tumšākas debesis. Ziemeļblāzmu medniekiem Vilks iesaka doties ārpus Rīgas, tuvāk pie jūras.

Video!

Foto: viena no spilgtākajām ziemeļblāzmām Latvijas vēsturē fotogrāfu skatījumā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl