18 komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē pašmāju interneta medijus un sociālos tīklus pāršalca ziņa par divgadīgo Beatrisi, kuras dzīvības glābšanai ir nepieciešams savākt prāvu summu. Izrādās, ka viņas vecāki ir noklusējuši pāris visai nozīmīgus faktus, kas aizkaitinājis sabiedrību…

Lai veiktu sirds operāciju Polijā, mazās meitenītes vecāki lūdza saziedot 14 000 eiro un pāris dienu laikā viņu vēlmes tika piepildītas. Tomēr, kā norāda vietējie mediķi, šādu operāciju ir iespējams veikt tepat Latvijā, turklāt par valsts naudu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šādi atklājas vēl viens fakts, ko noklusējuši Beatrises vecāki – viņi ir pārliecināti Jehovas liecinieki un nevēlas veikt operāciju ar asins pārliešanu. Uzzinot šo faktu, sabiedrība un it īpaši tie, kuri, labu gribēdami, vēlējās palīdzēt grūtībās nonākušajai ģimenei, neslēpj vilšanos, ka vecāki jau no paša sākuma neatklāja visus faktus.

Skaties foto:

Skaties video:

TOP komentāri

 • Lote
  +11 +11 0

  Lote

  Neko viņi negribēja KĀ LABĀK. Viņi gribēja tā kā VIŅI GRIB un kā kaut kāda sasodīta sekta grib. Skaidrs, ka visi novēl mazajai meitenei veselību, bet vecāku rīcība nav glīta - ja viņi būtu godīgi pateikuši, kāpēc nepiekrīt veikt operāciju Latvijā, ir liels jautājums, cik aktīvi būtu ziedotāji.
 • Inese
  +9 +9 0

  Inese

  Aizbildinās ar HIV. Nav viduslaiki un asinis nepārlej pa tiešo no cilvēka. Visas asinis pārbauda uz šādām slimībām. Ja manam bērnam vajadzētu,tad es nedomādama piekristu. Te vēl izvēlas. Un kāds bērns paliek bez palīdzības,kuram Latvijā tiešām nevar palīdzēt.
 • Sīna
  +8 +8 0

  Sīna

  Vajadzēja būt godīgiem. Un vispār palīdzību varēja sniegt paši Jehovas sektas biedri.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl