9 komentāri
Mazajam Kristapam nepieciešami vēl tikai 900 eiro; vecāki lūdz palīdzēt

Šogad augusta vidū tuvinieki izplatīja lūgumu palīdzēt mazajam Kristapam! Lai puisēns varētu doties rudenī uz kārtējo rehabilitāciju no 10. oktobra līdz 22. oktobrim Slovākijā, bija nepieciešami līdzekļi, kuru vecākiem trūkst. Tagad savākta liela daļa summas, un vecāki pateicas visiem ziedotājiem. Vēl gan nepieciešami aptuveni 900 eiro, portālu Skaties.lv informēja puisēna vecāki.

Kristapam jau piedzimstot diagnosticēja bērnu cerebrālo trieku – spastisko tetraperēzi, simptomātisko epilepsiju. Puisēna pirmajos dzīves gados situācija bija nopietnāka nekā šodien, bija biežas krampju lēkmes. Pēc vairākiem rehabilitācijas kursiem krampju lēkmes vairs nav.

Foto

Ārsti Slovākijā sola, ka Kristaps spēs arī staigāt, ja izies vairākus rehabilitācijas kursus. Tā nu šogad no 21. marta līdz 2. aprīlim, pateicoties ziedotājiem, Kristaps bija Slovākijā jau uz trešo rehabilitācijas kursu. Atgriežoties ir atkal manāmi uzlabojumi Kristapa veselības stāvoklī. Viņš sāk kontrolēt galvu, ir nostiprināta muguriņa, uzlabojušās koncentrēšanās spējas. Kristaps ļoti daudz savā valodā runājas.

Lai veselība uzlabotos, nepieciešams atkārtots rehabilitācijas kurss. Ikdienā Kristapu vecāki ved uz ergoterapijas nodarbībām, pie fizioterapeita, logopēda, kā arī uz reitarapijas nodarbībām. Puisēns apmeklē arī speciālo bērnudārzu Kastanītis Talsos.

Ikviens, kurš var palīdzēt, lai mazais Kristaps tiktu uz rehabilitāciju, ir aicināts ziedot Ingai Lazdānei LV98HABA0551023851620 vai LV16UNLA0050009241171. Maksājuma mērķī jānorāda ”Kristapam nepieciešamā summa” Kopumā rehabilitācija izmaksā 4088,60 eiro, bet šobrīd trūkst 900 eiro.

TOP komentāri

 • eva
  +6 +6 0

  eva

  arī manam mazdēliņam ir šīs slimības.bet lasot.ka mazūlim ir labāk.manā sirdī ir prieks.un pieaug cerība.ka arī mums viss būs labi.paldies visiem labiem cilvēkiem.kuri ziedo.izturību vecākiem.bet par mūsu valsti....labāk pakļusēšu...varbūt tā vietā lai iepirktu vecu kara tehniku.būtu labāk sniegt reālu pakīďzību reāliem bērniņiem....
 • Gatis
  +4 +3 -1

  Gatis

  Jāni, nespļauj dievam acīs, ka tu pats netopi par INVALĪDU, ķēms gatavais, kauns nav
 • kadapizduraznica

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl