Mazais Kristaps ļoti cer uz brīnumu… Puisēna rehabilitācijai nepieciešami vēl 3300 eiro

1 komentārs
Mazais Kristaps ļoti cer uz brīnumu… Puisēna rehabilitācijai nepieciešami vēl 3300 eiro

“Mēs ticam un ceram, ka arī šoreiz izdosies savākt nepieciešamo summu. Ir atkal pienācis brīdis, kad cilvēki tiek aicināti palīdzēt mazajam Kristapam. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam, Kristaps ir izgājis vairākus rehabilitācijas kursus, taču pavasarī nepieciešams tos turpināt,” – šādu vēstuli portāls Skaties.lv saņēmis no Kristapa vecākiem, kas ļoti cer uz sabiedrības atbalstu.

Kristapa veselībā pēc izietās rehabilitācijas ir manāmi uzlabojumi, tāpēc arī nākamajā gadā ir ieplānots rehabilitācijas kurss Slovākijā no 13 līdz 25. martam.

Kristapam šobrīd ir pieci gadi, viņš apmeklē PII “Kastanītis”, kur jūtas ļoti labi. Zēns tiek vests uz fizioterapijas nodarbībām, ergoterapijas nodarbībām, masāžām un reitterapiju. Zēnam diagnoze BCT ir kopš dzimšanas. Tikai pirmajos dzīves gados viņa veselības stāvoklis bija kritiskāks. Zēns nespēja paēst – bija nepieciešams Kristapiņu barot caur zondi, bet nu situācija ir uzlabojusies, viņš spēj paēst pats. Agrāk zēnam bija biežas krampju lēkmes, arī to šobrīd vairs nav. Kā arī viņš spēj tagad pats pagriezties, spēj nolikt pēdiņas uz zemes, ja viņu nopozicionē. Tas viss ir pateicoties līdzcilvēku atbalstam, par saziedoto naudiņu Kristaps ir varējis iziet rehabilitācijas kursus un, protams, liels paldies jāsaka arī Talsu novada fizioterapeitei Ievai, ergoterapeitei Mārai Jaunķemeru reitterapeitiem, bērnudārza Kastanītis logopēdei Baibai un arī logopēdei Kristīnei Dursupē un masierītei Lailai Tukumā, raksta Kristapa vecāki.

Lai Kristaps no 13 līdz 25. martam izietu nākamo rehabilitācijas kursu nepieciešami 4088,60EUR.Ja varat palīdzēt un būt zēna Sargeņģeļi tad ziedojat LV98HABA0551023851620 vai LV16UNLA0050009241171, Inga Lazdāne. Maksājuma mērķis – Kristapa rehabilitācijai. Šobrīd trūkst 3990 eiro.

1 komentārs