Mazā Kristera ārstēšanai nepieciešams atbalsts! Ģimene lūdz ziedot, lai dēls paliktu uz kājām

Pievienot komentāru
Mazā Kristera ārstēšanai nepieciešams atbalsts! Ģimene lūdz ziedot, lai dēls paliktu uz kājām
FACEBOOK/ BELIEVE IN KRISTER

Trīs gadus vecā Kristera Platača ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību dēla ārstēšanai.

Kā liecina ieraksts “Facebook” lapā “Believe in Krister”, lai zēns varētu turpināt staigāt un dzīvot bez sāpēm, nepieciešams izņemt iepriekš abos augšstilbos ievietotas novecojušas metāla konstrukcijas, kas ir palikušas par mazu, ir izmigrējušas un lien ārā caur ādu, traumējot kaulus un nodarot lielas sāpes.

Paredzēts, ka šo konstrukciju vietā Maskavas specklīnikā “GMS” tiks ielikti teleskopiskie stieņi, kas stiepjas līdzi bērnam augot, un kas tiek ražoti speciāli bērniem ar trausliem kauliem, – informē zēna ģimene.

Operācijai nepieciešamā summa ir 46 000 eiro, līdz šim saziedoti 1258 eiro.

Kristeram kopš dzimšanas konstatēta diagnoze – “osteogenesis imperfecta”. Zēns piedzima ar labā augšstilba lūzumu un ar trīs intrauterīniem lūzumiem, kas jau bija paspējuši sadzīt. Kā liecina informācija “Facebook” lapā, ģenētiskās analīzēs zēnam konstatēta progresējoši deformējoša slimības forma. Slimības dēļ Kristers pārcietis vairākus lūzumus, no kuriem izveidojas smagas deformācijas.

Ziedot Kristeram iespējams, zvanot uz labdarības fonda “BeOpen” ziedojumu tālruni 90006384 (maksa par zvanu 1,42 eiro), ziedojot “BeOpen” uz konta numuru LV59 CBBR 1123 2155 000 10 (maksājuma mērķis: Zaļā lampa, atbalsts Kristeram Platačam), tāpat palīdzēt Kristeram var, ziedojot uz zēna mammas Renātes Plataces konta numuru LV61UNLA0055000788775 ar norādi, – ziedojums Kristera Platača ārstēšanai. Ziedotāji var palīdzēt arī, zvanot uz “Māmiņu kluba” labdarības ziedojuma tālruni 90067000 (maksa par zvanu 1,42 eiro) vai veicot pārskaitījumu uz “Māmiņu kluba” ziedojumu kontu LV27UNLA0055000548342.