Pirms 10 dienām pazudušais Ivans Berladins atrasts bez dzīvības pazīmēm šodien ap pulksten 19.00 Grobiņas novada Dubeņos meža masīvā brikšņos.

Šobrīd viss liecina, ka policijas iepriekš izvirzītā versija par to, ka bērns varētu būt apmaldījies un klīdis viens – apstiprinās. Lai gūtu pilnīgu apstiprinājumu tam, tiks nozīmēta ekspertīze. Izmeklēšana šajā lietā turpinās, vēsta Valsts policija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Desmit dienas zēnu meklēja kopumā vairāk nekā 4000 cilvēku – Valsts policija, Nacionālie bruņotie spēki, Liepājas pilsētas pašvaldības policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, brīvprātīgo organizācija bezvēsts.lv un citi neskaitāmi brīvprātīgie.

Jau vēstīts, ka Valsts policijai 11. jūlijā izdevies noteikt iespējamo Liepājā pazudušā Ivana iespējamo atrašanās vietu. Otrdien meklēšanas pasākumi bija koncentrēti Grobiņas novadā, netālu no Dubeņu ciema, kur puisēns pēdējo reizi redzēts, izkāpjam no satiksmes autobusa.

Iespējamā meklēšanas teritorija noteikta, ņemot vērā ne tikai bērna vecumam atbilstošas fiziskās spējas, bet arī ceļa segumu un apkārtnes īpašības, kā arī bērna uztveri un domāšanu. Stresa situācijā bērns, visticamāk, pārvietojies haotiski, un varēja nokļūt jebkur.

Foto: mazā Ivana meklēšana Dubeņos

Jau vēstīts, ka policija Ivana pazušanu tika informēta svētdien trijos pēcpusdienā, lai gan puisēns no mājām it kā izgājis sestdienas rītā ap plkst. 8.30.

Foto: Karosta sešas dienas pēc mazā Ivana pazušanas

Mazā Ivana meklēšana:

Foto: mazo Ivanu meklē dzīvojamo māju pagrabos, pamestās ēkās un mazdārziņos

Lasi vēl