“Maxima” uzsāk informatīvo kampaņu par vakcināciju pret Covid-19

1 komentārs
“Maxima” uzsāk informatīvo kampaņu par vakcināciju pret Covid-19
PUBLICITĀTES FOTO

Sākoties iedzīvotāju masu vakcinācijai pret Covid-19 un vakcīnām kļūstot plaši pieejamām, ”Maxima Latvija” uzsāk informatīvo kampaņu par vakcināciju, lai vēl skaidrotu un iedrošinātu darbinieku un sabiedrības kopumā vēlmi vakcinēties pret Covid-19, portālu Skaties.lv informēja uzņēmumā.

Kampaņa tiek organizēta sadarbībā ar Veselības ministriju, Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC) un citiem ekspertiem, un tās galvenais mērķis ir vēl vairāk iedrošinātu brīvprātīgai vakcinācijai, lai pēc iespējas pasargātu sevi, savus ģimenes locekļus, kā arī apkārtējos.

“Darbinieku un klientu drošība ir mūsu prioritāte. Mazumtirdzniecības nozares darbinieki ir frontes pirmās līnijas darbinieki, kas ik dienu strādā, lai nodrošinātu pirmās nepieciešamības preču nepārtrauktu pieejamību. ”Maxima Latvija” tie ir vairāk nekā 7700 darbinieku, kuri ik dienu nodrošina visu nepieciešamo vairāk nekā  250 000 iedzīvotāju visā Latvijā. Ir liels prieks, ka liela daļa mūsu kolēģu jau ir vakcinējušies vai tuvākajā laikā to plāno darīt. Apzinoties ”Maxima” iespējas sasniegt ļoti plašu auditoriju visā Latvijā, daloties informācijā par vakcināciju un veicamajiem soļiem, nākam talkā atbildīgajiem dienestiem, lai sasniegtu un iedrošinātu vēl lielāku sabiedrības daļu organizēt vakcīnas saņemšanu sev ērtā laikā un vietā, ko iespējams veikt visā Latvijā, reģistrējoties “www.manavakcina.lv” vai zvanot uz tālruni 8989,” stāsta ”Maxima Latvija” vadītājs Tomas Rupšys.

Iniciatīvas ietvaros informācija par vakcināciju, tās saņemšanu un citiem būtiskiem jautājumiem būs plaši pieejama ”Maxima Latvija” komunikācijas kanālos, lai ikviens darbinieks, neatkarīgi no amata un konkrētas darba vietas visā Latvijā, saņemtu zinātnē un uz faktiem balstītas atbildes uz saviem jautājumiem. Izglītojošos semināros darbiniekiem piedalīsies Juta Kroiča, Prof.Dr.med. (Rīgas Stradiņa universitāte, Bioloģijas un mikrobioloģijas katedras vadītāja), Ainis Dzalbs (terapeits un ģimenes ārsts), kā arī citi. Lai iedvesmotu darbiniekus, ”Maxima” kolēģi dalīsies ar stāstiem par to, kāpēc jau ir vakcinējušies un kāpēc to plāno darīt jau tuvākajā laikā.

Lasi arī – Otrdien Latvijā poti pret Covid-19 saņēmis 12 391 cilvēks

Tāpat arī uzņēmums vērsīsies pie klientiem visā Latvijā, dažādos komunikācijas kanālos sniedzot informāciju par vakcinācijas efektivitāti, piemēram, sociālajos medijos, veikalu vidē u.c.

Kopš pandēmijas uzliesmojuma, investējot vairāk nekā 1 miljonu eiro, ”Maxima Latvija” ir ieviesusi vairāk nekā 40 iniciatīvas Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai, lai pircējiem un ”Maxima Latvija” darbiniekiem atrašanās veikalos būtu droša, norāda uzņēmumā.

1 komentārs