“Maxima Latvija” ir gatava nepieciešamības gadījumā ierobežot cilvēku plūsmu veikalos

4 komentāri
“Maxima Latvija” ir gatava nepieciešamības gadījumā ierobežot cilvēku plūsmu veikalos
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Mazumtirgotājs “Maxima Latvija” ir gatavs nodrošināt sociālo distancēšanos jeb ierobežot cilvēku plūsmu veikalos, aģentūrai LETA apliecināja “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

“Mēs, viennozīmīgi, esam atvērti izskatīt šādus priekšlikumus, mums pašiem izstrādes stadijā ir varianti, kā mēs varētu kontrolēt cilvēku pieplūdumu “Maxima” veikalos,” sacīja Dupate-Ugule, apliecinot, mazumtirgotāja iestāšanos par to, lai mazinātu cilvēku skaitu veikalos, kas ir sevišķi būtiski Covid-19 izplatības ierobežošanas kontekstā.

Viņa teica, ka ir būtiski novērst situācijas, kad uz veikaliem nāk cilvēki ar nozīmētu karantīnu Covid-19 dēļ. Šī vīrusa ierobežošana lielā mērā ir arī cilvēku atbildība pret sevi un apkārtējiem.

Uz jautājumu par konkrētiem uzņēmuma pasākumiem, Dupate-Ugule atbildēja, ka viens no tiem saistīts ar veikala darba laika samazināšanu, vai arī varētu tikt ieviesti tehniski risinājumi cilvēka plūsmas regulēšanai uz vietas veikalos.

LETA jau ziņoja, ka iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) sestdien rosinās valdībā izskatīt iespēju cilvēku skaita ierobežošanai lielveikalos un darba laika ierobežošanu publiskās izklaides iestādēs līdz plkst.23, jo šajās vietās vienlaikus pulcējas lielas cilvēku masas.

Iepriekš jau ziņots, ka pēdējā diennaktī Latvijā konstatēti vēl deviņi inficēšanās gadījumi ar ”Covid-19”, tādējādi kopumā valstī reģistrēti 26 ar šo vīrusu saslimuši iedzīvotāji.

Tāpat jau ziņots, ka piektdien visā Latvijā spēkā stājās ierobežojumi, kas noteikti ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju. Ārkārtējā situācija valstī izsludināta saistībā ar “Covid-19” izplatību un būs spēkā līdz 14.aprīlim ar mērķi ierobežot infekcijas izplatību.

Pasaulē ar ”Covid-19” inficējušie vairāk neka 132 000 cilvēku, no kuriem aptuveni 5000 ir miruši, liecina Pasaules Veselības organizācijas (PVO) dati.

PVO ģenerāldirektors Tedross Adhanoms Gebreiesuss 11.martā paziņoja, ka jaunā koronavīrusa uzliesmojums sasniedzis globālas pandēmijas līmeni.

Aktuālākajai informācijai par “Covid-19” Latvijā un pasaulē seko līdzi šeit!

4 komentāri