“Maxima Latvija” brīdina iedzīvotājus par viltus loteriju

Pievienot komentāru
“Maxima Latvija” brīdina iedzīvotājus par viltus loteriju
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Mazumtirgotājs “Maxima Latvija” aicina iedzīvotājus neuzķerties uz viltus loteriju, kas izsūtīta īsziņas veidā un it kā organizēta “Maxima” vārdā, aģentūru LETA informēja “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Viņa norādīja, ka mazumtirgotājs pēdējo dienu laikā fiksējis gadījumus, kuros iedzīvotāji saņem it kā “Maxima” vārdā izsūtītas īsziņas par laimētu balvu. Pēc viņas sacītā, šī ir krāpnieciska aktivitāte ar mērķi iegūt lietotāju datus un aicināt pierakstīties maksas pakalpojumiem. “Maxima Latvija” nekādā veidā ar aptauju nav saistīta un aicina ziņojumus ignorēt.

Dupate-Ugule atzīmēja, ka “Maxima Latvija” ir reaģējusi un nosūtījusi pieprasījumu bloķēt krāpniecisko saturu, kā arī ir iesniegts iesniegums Valsts policijā par konkrēto gadījumu. “Tas ir patiesi skumji, ka tik sarežģītā situācijā ir negodprātīgi cilvēki, kas izmanto “Maxima” vārdu, lai gūtu sev labumu. Esam jau vērsušies atbildīgajās institūcijās, lai cīnītos pret šo viltus loteriju,” sacīja Dupate-Ugule.

“Maxima” atgādina, saņemot šādus un līdzīgus ziņojumus, tie ir rūpīgi jāizvērtē – jāidentificē ziņojuma sūtītājs, ziņojuma saturs, interneta adrese, uz kuru ved ziņojums, un to, vai īsziņas saņēmējs ir piedalījies kādā loterijā vai izlozē.

Foto: MAXIMA

“Maxima” vērš uzmanību, ka īsziņas tiek sūtītas tikai klientiem, kas to atļāvuši savos “Paldies” profilos, kā arī to nosūtītājs vienmēr būs “Maxima” vai “Paldies”. Saistītās saites vienmēr vedīs uz uzticamu avotu – “www.maxima.lv” vai citu ar veikalu saistītu avotu. Tāpat klientiem nekad nav jāpiesakās trešo pušu pakalpojumiem, jāmaksā par papildus pakalpojumu abonēšanu vai balvu piegādi.

Ja iedzīvotājs saņēmis “Maxima” īsziņu vai e-pastu, kura uzticamība rada bažas, mazumtirgotājs aicina rakstīt sociālajos medijos, uz e-pastu “[email protected]” vai zvanīt uz informatīvo tālruni 80002020.