“Maxima Latvija” brīdina par viltus loteriju it kā uzņēmuma 20 gadu jubilejas vārdā

0 Komentāru
“Maxima Latvija” brīdina par viltus loteriju it kā uzņēmuma 20 gadu jubilejas vārdā

Mazumtirgotājs SIA “Maxima Latvija” brīdina par viltus loteriju uzņēmuma 20 gadu jubilejas vārdā, pavēstīja kompānijā.

“Maxima Latvija” pārstāvji norādīja, ka ir fiksēti vairāki gadījumi, kuros iedzīvotājiem “Facebook” apmeklējuma laikā parādās aicinājums piedalīties loterijā un pēc “Facebook” apmeklējuma interneta pārlūkprogrammas un “Windows” operētājsistēmas ziņojumu panelī parādās aicinājums saņemt it kā “Maxima” vārdā laimētu balvu. Uzklikšķinot uz šīs saites, lietotājs tiek aizvests uz jaunu lapu. Krāpniecisko paziņojumu vizuālais izskats maldina par “Maxima” 20 gadu jubileju, un tā ir krāpnieciska aktivitāte ar mērķi iegūt lietotāju naudu par dāvanas saņemšanu.

Uzņēmumā uzsver, ka “Maxima Latvija” nav saistīta ar šo viltus loteriju un aicina nekādā gadījumā neapstiprināt balvas saņemšanu.

Tāpat kompānija jau ir reaģējusi un nosūtījusi pieprasījumu bloķēt krāpniecisko saturu, kā arī plāno vērsties Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijā “Cert”.

“Maxima” atgādina, ka, redzot šādus un līdzīgus ziņojumus, tie ir rūpīgi jāizvērtē – jāidentificē ziņojuma sūtītājs, ziņojuma saturs, interneta adrese, uz kuru ved ziņojums, kā arī jāizvērtē pieprasītais informācijas apjoms, kas tiek prasīts. “Maxima” ziņas tiek sūtītas tikai klientiem, kas to atļāvuši savā PALDIES kartes profilā, kā arī to nosūtītājs vienmēr būs “Maxima” vai “PALDIES”. Turklāt saistītās saites vienmēr vedīs uz www.maxima.lv vai citu ar veikalu saistītu avotu.

“Maxima” klientiem nekad nav jāpiesakās trešo pušu pakalpojumiem, jāmaksā par papildu pakalpojumu abonēšanu vai balvu piegādi, atgādina uzņēmumā.

Saņemot “Maxima” īsziņu, e-pastu vai izlecošu ziņojumu interneta pārlūkprogrammā, kura uzticamība rada bažas, uzņēmums aicina pārliecināties par informācijas precizitāti www.maxima.lv vai arī rakstīt kompānijai sociālajos medijos, uz e-pastu [email protected] vai zvanīt uz informatīvo tālruni 80002020.

Kompānija “Maxima Latvija” reģistrēta 2000.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. “Maxima Latvija” vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētais uzņēmums “Lincoln Land Erste”, bet patiesais labuma guvējs ir Nerijs Numavičs. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas “Maxima Grupe”.

0 Komentāru