Komentāri

Rīga savā īpašumā ieguvusi lielāko daļu nekustamā īpašuma, kas atrodas nelaimes vietā Zolitūdē un plāno to pārņemt pilnībā, lai tur ierīkotu piemiņas vietu.

Rīgas dome abiem nekustamā īpašuma Priedaines ielā 20 kopīpašniekiem – ar Maxima saistītajai firmai Tineo un attīstītājam Homburg Zolitude – piedāvāja to samainīt ar kādu pašvaldības īpašumu. Tineo, kam pieder 70% Zolitūdes traģēdijas vietas, izteica piedāvājumu atdāvināt pašvaldībai tiem piederošās daļas memoriāla izveidei traģēdijas upuru piemiņai. Līdz ar to Tineo minēto nekustamo īpašumu pašvaldībai ir atdāvinājis. Dome tagad tur plāno ierīkot piemiņas vietu, kurai gan būs pagaidu statuss. Pagaidu statusu piemiņas vieta zaudēs brīdī, kad Rīgas dome savā īpašumā iegūs visu traģēdijas teritoriju. 30%, ieskaitot nepabeigto dzīvojamo ēku, joprojām pieder SIA Homburg Zolitūde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl