7 komentāri
Matemātikas skolotāja no Kārsavas smaida, neskatoties uz sāpēm. Viņai ļoti nepieciešama palīdzība

Biedrība Labdarības lapa “Snowflake” saņēmusi vēstuli no Kārsavas iedzīvotājas Mārītes, kura pastāstīja par bēdu, kas piemeklējusi brīnišķīgu cilvēku, L. Rancānes Makašānu amatu vidusskolas matemātikas skolotāju Inetu Litinsku. Vienmēr izpalīdzīgajai un atsaucīgajai sievietei šoreiz nepieciešams līdzcilvēku atbalsts – viņai steidzami jāveic abu gūžu locītavu endoprotezēšana, bet ģimenei tam nepieciešamos gandrīz 6000 eiro saviem spēkiem savākt nav iespējams.

“Ineta ir ne tikai ļoti laba skolotāja, bet arī brīnišķīgs, nesavtīgs cilvēks. Viņa vienmēr ir palīdzējusi un rūpējusies vispirms par citiem: ģimeni, kolēģiem, skolēniem, kaimiņiem utt. Šobrīd palīdzība ir nepieciešama viņai pašai – abu gūžu locītavu endoprotezēšana, kas izmaksās 5940 eiro. Tā ir milzīga summa vienkāršai skolotājai, kurai turklāt vienai jārūpējas par bērniem, no kuriem divi vēl turpina mācības un ir viņas apgādībā. Lai gan skolotāja šobrīd pārvietojas uz kruķiem, ciešot sāpes, tomēr saglabā sev piemītošo optimismu. Redzot, kā viņa drosmīgi cīnās, rodas vēlme palīdzēt šim labajam cilvēkam,” raksta Mārīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sazinoties ar Inetu, atklājas, ka pirms vairākiem gadiem aizsaulē aizgājis viņas vīrs, un atsaucīgā skolotāja viena rūpējusies par saviem trim bērniem, no kuriem jaunākajam šobrīd ir 14 gadi, vienlaikus sniedzot jaunas zināšanas arī skolēniem. Diemžēl šā gada septembrī 46 gadus vecajai sievietei tika diagnosticēts strauji progresējošs osteoartrīts, un Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas ārstu konsīlija slēdziens bija viennozīmīgs – nepieciešama steidzama operācija.

Diemžēl, kā liecina Nacionālās veselības dienesta informācija, uz lielo locītavu endoprotezēšanu par valsts līdzekļiem gaida vairāki desmiti tūkstošu pacienti, bet reāli finansējums ik gadu tiek piešķirts tikai pāris tūkstošiem operāciju, tādēļ Inetai vienīgā iespēja, kā atgūt veselību, pilnvērtīgas pārvietošanās spējas un vairs nemocīties sāpēs ir pašai apmaksāt endoprotezēšanu, informē labdarības organizācijas pārstāvji.

Sieviete nekad nav lūgusi nevienam palīdzību, bet šoreiz vēlamies aicinām palīdzēt sagādāt Inetai tik nepieciešamo dāvanu Ziemassvētkos. To bērnu vārdā, kurai allaž dzīvespriecīgā skolotāja devusi tālākajai dzīvei nepieciešamās zināšanas un visu to cilvēku vārdā, kuriem Ineta palīdzējusi, lūdzam sniegt atbalstu viņai.

Ja vēlaties palīdzēt Inetai, ziedot ar norādi Inetai Litinskai iespējams (par saņemtajiem ziedojumiem tiks apmaksāti rēķini, vēlāk publicējot atskaites), informē labdarības organizācija.

Biedrība “Labdarības lapa Snowflake” Reģ. nr.: 40008234435

Banka: AS SEB Banka

Konts: LV88UNLA0050023989404

PAYPAL: snowflakechildren@gmail.com

Ziedojumu tālrunis: 90006180 (Maksa par zvanu EUR 1.42)

90006776 (maksa par zvanu EUR 7.11)

Papildu informācija:

Biedrības Labdarības lapa Snowflake tel.nr: 28660012

TOP komentāri

 • domīgi
  +4 +4 0

  domīgi

  Kaut kas tur tomēr nav tā... summas nedzirdētas, un vēl ar tādiem starpniekiem...
 • marija
  +2 +2 0

  marija

  Zinu precīzi, jo tikko mamma tam visam izgāja cauri. Jāiet pie traumatologa, tad uz konsīliju un ja tiešām ir ļoti slikti uz valsts apmaksātu operāciju tiek pēc trim mēnešiem vienai gūžai, un ja viss okey, tad pēc pusgada remontē otru. Un maksa nav nekādi 6000 tūkstoši, bet gan viena, cik atceros ~1700eur. Ja tiek uz 50%, tad ~700eur.Tā lūk!
 • zinu, ka
  +2 +2 0

  zinu, ka

  Endoprotezēšanas operācijas no valsts budžeta līdzekļiem apmaksā pacientiem neatliekamos vai steidzamos gadījumos (ar ārstu konsilija atzinumu), kā arī veicot plānveida endoprotezēšanu.
  Gadījumā, ja pacients nevēlas gaidīt rindā, viņš var rakstiski vienoties ar ārstniecības iestādi par operācijas veikšanu paātrinātā kārtā, sedzot 50 % no endoprotezēšanas operācijas izdevumiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl