Māte mērķtiecīgi izolē meitu no tēva. “Bijusī sieva man cenšas atriebties caur meitu!”

Vecāku šķiršanās gadījumā bieži lielākie cietēji ir tieši bērni, jo viņiem šis var izrādīties emocionāli smagāks pārdzīvojums nekā pašiem pieaugušajiem. Lai gan vecāki savas attiecības kā dzīves partneri izlēmuši beigt, bērni no vecākiem šķirties nav gatavi, tāpēc pārdzīvo un uztraucas par to, kā notiks turpmākā tikšanās ar abiem vecākiem. Diemžēl dažreiz situācija izvēršas īpaši dramatiska, kad viens no vecākiem nerespektē bērna vēlmes un ar savu bijušo dzīvesbiedru tikties neļauj, nereti spītējot pat likuma noteiktajai kārtībai.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Inga

  Inga

  Kā var piedalīties šajā projektā ?
  Un kā var savas tiesības realizēt vecāks kam otrs vecāks ir patvaļīgi atņēmis bērnu , neļauj satikties un noskaņo pret otru vecāku ?
 • Vinnijs

  Vinnijs

  Nu ir jau visādas situācijas...ir papucīši kas paši uzvedās kā spermas donori. Pie mazākajām grūtībām astē kājstarpē un duj' pie citas, un par savu bērnu nospļauties.
  Cita atkal pati (nokrāpj) un izmet savu bērnu tēvu, pēc tam bērnam stāsta , ka tētis tas sliktais un viņa jaunā sieva esot ģimeni izjaukusi.
  Un vēl ....vismazāk savs deguns jābāž jauno dzīvē vīramātei un sievasmātei. Lai tak paši tiek galā...
  Dzīve ir dzīve. Tikai žēl , kā cieš bērni no vecāku debilitātes.
 • S

  S

  Cik apkārt var redzēt, pie mums ap 9o% tēvu parasti aiziet no sievas un bērniem pie citas potenciālas bērna radītājas un iepriekšējos atceras, 1)kad plāns neizdodas un bērna nav; 2)bērns ir un vajag rotaļu biedru vai aukli; 3)galvenais-ja iepriekšējai sievai sāk veidoties jaunas attiecibas, gribas pakacināt un var atsaukties uz rūpēm par bērnu. Nerunāju šoreiz par atlikušajiem 10%.
 • xcx

  xcx

  latvija nav tevu ir tikai spermas donori un bankomati un TIESU SISTEMA ATBALSTA URAAAAAAA

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!