Māte lūdz ziedot Kristapa rehabilitācijai; zēns sirgst ar cerebrālo trieku

3 komentāri
Māte lūdz ziedot Kristapa rehabilitācijai; zēns sirgst ar cerebrālo trieku

Kristaps Lazdāns kopš dzimšanas slimo ar bērnu cerebrālo trieku. Ik gadu zēnam ir nepieciešamas rehabilitācijas, lai atveseļotos.

Rehabilitācijas kursi ir dārgi, tāpēc puiša mamma Inga Lazdāne lūdz līdzcilvēkus ziedot, lai savāktu iztrūkstošo summu.

Inga Lazdāne
Kristapa mamma

No sirds lūdzam piepildīt mazā Kristapiņa sapni, lai viņš varētu turpināt ārstēties. Katrs cents ir no svara, lai atmaksātu Kristapiņa rehabilitācijas rēķinu. Pirmā iemaksa tika veikta, bet jāsavāc atlikusī summa, lai atmaksātu pilnībā rehabilitācijas rēķinu Kristapiņam.

Straujiem soļiem tuvojas nākamais rehabilitācijas kurss – no 11. līdz 23. martam Slovākijā, Adelli centrā.

Kristapam jau kopš dzimšanas ir smaga diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, simptomātiska epilepsija. Pēc smaga un neatlaidīga darba Kristapam epilepsijas lēkmju vairs neesot. Kristapam ir arī uzlabojusies veselība un viņš ir ļoti omulīgs, patīk sabiedrība. Kristaps mācās speciālajā skolā 1. klasē. Darbus cenšas darīt kopā ar asistenti, kura viņu aprūpē pa dienu skolā. Skolā notiek ne tikai mācības, bet arī strādā speciālisti – fizioterapeits un logopēds.

Pagaidām reizi nedēļā Kristaps dodas uz ģimenes un bērnu attīstības centru “Brīnumiņš”, kurā ar Kristapu strādā fizioterapeite. Brīvdienās Kristaps dodas uz reitterapijas nodarbībām Jaunķemeros. Nodarbības apmeklē ar prieku, jo Kristaps saprot, ka speciālisti vēlas viņam palīdzēt. Lai turpinātu atveseļošanos, nepieciešams nākamais intensīvais rehabilitācijas kurss, kas izmaksā 4977,65 eiro. Summā ietilpst rehabilitācijas, ceļa un dzīvošanas izdevumi.

Šobrīd nepieciešami 3184 eiro. Inga jau savlaicīgi pateicas visiem ziedotājiem.

Ja varat palīdzēt, ziedojat:
Inga Lazdāne
SWEDBANK LV98HABA0551023851620
SEB LV16UNLA0050009241171
CITADELE LV06PARX0006057090001
Paypal konts [email protected]
Maksājuma mērķis: Rehabilitācijai Kristapam Lazdānam 2019. gadā 11.-23. marts.

3 komentāri