Maskavas ielas iedzīvotāji piespiedu kārtā kļuvuši par ”barjersprinteriem”

6 komentāri

Maskavas iela Rumbulā pie sabiedriskā transporta pieturas Tīrumi – auto kustība pa divām joslām katrā virzienā, atļautais braukšanas ātrums 70 kilometru stundā. Pieturvietas katrā ceļa pusē un cilvēki kā jau cilvēki – šķērso brauktuvi tieši tur, kur viņiem taisnāk. Nesen pa vidu ceļam parādījušās barjeras. To augstums diezgan iespaidīgs un ļaudīs tas raisījis sašutumu. Taču viņi nevis iet apkārt, bet gan tēlo vieglatlētus.

Kāds cits vietējais iedzīvotājs Degpunktā komandai stāsta – kad  kāpt pāri, bet kad iet apkārt, viņš izvēlās atkarībā no tā, kas rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļaudis par situāciju, kas izveidojusies šajā vietā, saka – piespiedu kārtā esam kļuvuši par barjersprinteriem. Rīgas domes Satiksmes departamentā  gan atbild – šāda vieglatlētikas disciplīna te vispār nav jāizpilda.

Ielu šķērsot šajā ceļa posmā pie pieturas vēl ilgi nedrīkstēs. Baumas par solīto gājēju pāreju esot cilvēku pašu izdomātas.

TOP komentāri

 • Tās ir šausmas
  +2 +2 0

  Tās ir šausmas

  ko var izlasīt šodienas mēdijos - ,, PIESPIEDU KĀRTĀ ,, - interesanti kas tos krievus tā piespiež apdraudēt savu dzīvību , varbūt Putins kaut kā to ietekmē . vai tā viņi cīnās par savu bēgļu neatkarīgu statusu . Un kur tad ir palikusi policija , kādiem pāris tādiem brīvības cīnītajiem uzlikt ,, gudru ,, sodu , un es domāju visa spītība izgaisīs kā rīta rasa
 • Jānis
  +2 +2 0

  Jānis

  nedaudz gribu tev piekrist , jo krievu visatļautība Latvijā ir nepārspējama , to arī nepārtraukti Latvijai pārmet ES parlaments . Bet ko mēs varam darīt ja nauda un vara ir pārāka pār visu
 • Mazulīte
  +2 +2 0

  Mazulīte

  ļoti gribētos uzdot jautājumu : vai Krievijā ir kādi civilizācijas ierobežojumi, un vai Rīga neatbilst 100 % šim statusam. Pirms mēs šausminamies, neaizmirsīsim kas pārvalda Rīgu un patiesībā lielāko daļu Latvijas - latviešiem tur nav teikšanas

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl