“Mašīnā vajag ne tikai aptieciņu, bet arī fuksīti” – iedzīvotāji Saulkrastos no ceļa novāc četras priedes

6 komentāri
“Mašīnā vajag ne tikai aptieciņu, bet arī fuksīti” – iedzīvotāji Saulkrastos no ceļa novāc četras priedes
Foto: Facebook / Inga Ūdre

Sestdienas negaiss radījis ievērojamus postījumus Saulkrastu pusē – iedzīvotāju uzņemtajos foto un video redzami koki, kas uzkrituši ēkām, kā arī bloķē ceļu braucamo daļu.

Jau vēstīts, ka sestdien daudzviet Latvijā plosījās negaiss, kas nodarījis arī dažādus postījumus – Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēmis vairākus izsaukumus uz glābšanas darbiem, kas saistīti ar koku uzkrišanu uz ceļiem, elektrības vadiem, kā arī ēkām un automašīnām.

Vislielākos postījumus spēcīgais vējš un negaiss radījis Rīgā un tās apkaimē – tur saņemta gandrīz puse no visiem 208 izsaukumiem. Kā liecina iedzīvotāju ievietotā informācija soctīklos, viens no negaisa visvairāk skartajiem punktiem bijis Saulkrastu apkārtnē, kur koki uzkrituši arī dzīvojamām ēkām.

Tāpat nogāzušies koki uz ceļiem kavējuši satiksmes kustību. Kāda iedzīvotāja iemūžinājusi situāciju Saulkrastu pusē, kur cilvēki no ceļa braucamās daļas novākuši četras priedes. “Mašīnā vajag ne tikai aptieciņu, vesti, bet arī fuksīti. Komandas darbs. Viens izbijis armijnieks, latvieši, krievi, pat ķīnieši un ceļš atbrīvots!” raksta iedzīvotāja.

Kāda iedzīvotāja Svitenes pusē publiskojusi foto ar negaisa sekām – redzams, ka krusas graudi savus apmēros līdzinās āboliem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl