Mārupes novadā sadzīviska strīda laikā ar dūrienu krūškurvja rajonā nogalināta sieviete

0 Komentāru
Mārupes novadā sadzīviska strīda laikā ar dūrienu krūškurvja rajonā nogalināta sieviete
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (PA/SCANPIX)

Mārupes novadā sadzīviska strīda laikā ar dūrienu krūškurvja rajonā nogalināta sieviete, liecina Valsts policijas (VP) publiskotā informācija.

VP Olaines iecirkņa policisti šā gada 12. septembrī ap plkst. 13.00 saņēma informāciju no mediķiem par to, ka dzīvoklī Mārupes novadā atrasta mirusi 1986. gadā dzimusi sieviete ar durtu brūci krūškurvja rajonā.

Notikuma vietā ierodoties policistiem, turpat dzīvoklī aizdomās par šo noziegumu tika aizturēts bojāgājušās sievietes paziņa, kurš tobrīd atradās stiprā alkohola reibumā.

Uzsākot notikušā izmeklēšanu, likumsargi ieguva informāciju, ka vīrietis šo noziegumu izdarījis tajā pašā rītā ap plkst. 10.30 sadzīviska strīda laikā, iespējams, greizsirdības uzplūdā.

Ņemot vērā, ka vīrietis bijis ļoti piedzēries, iespējams, sākotnēji viņš nav sapratis, ka sieviete mirusi, un devies gulēt.

Pēc vairākām stundām pamostoties, vīrietis izlēmis pazvanīt savam draugam un pastāstījis, ka iedūris sievietei. Ierodoties dzīvoklī un ieraugot tur sievieti bez dzīvības pazīmēm, aizdomās turētā vīrieša draugs par notikušo paziņoja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam.

Saistībā ar notikušo VP ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116. panta – par slepkavību. Par šādu noziegumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem.

Aizdomās turētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

0 Komentāru