Marts Eiropā varētu būt auksts un sniegots

Komentāri
Marts Eiropā varētu būt auksts un sniegots
f64

ASV uzņēmuma “Verisk Analytics” Atmosfēras un vides izpētes daļa stratosfērā virs Arktikas novērojusi būtiskas izmaiņas gaisa plūsmā. Šādi novērojumu liecina par to, ka februāra beigās, kā arī martā Eiropā varētu parādīties liels aukstums un sniega daudzums.

Šādas temperatūras izmaiņas “Verisk Analytics” prognozē visā Eirāzijā, jo īpaši Sibīrijas centrālajā un rietumu daļā. Tāpat aukstumu varēs izjust arī Eiropas austrumu pusē un Baltijas valstīs. Novērotāji vēsta, ka Baltijas valstīs marta vidēja gaisa temperatūra varētu sniegties vairākus grādus zem tai paredzētās normas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Verisk Analytics” ziņo, ka iepriekšējās prognozes par februāri un martu bijušas siltākas, tomēr, mainoties gaisa plūsmām, tās sasniegušas ļoti lielu amplitūdu. Tieši tāpēc jūtamas krasās izmaiņas.

Pētnieki paredz, ka šīs izmaiņas gaisa plūsmās drīz būs jūtamas arī Zemes atmosfēras zemākajā slānī, tāpēc Eiropā ieplūdīs aukstums no Arktikas un Sibīrijas.

Neskatoties uz to, ka marta saule dienas sasildīs, Atmosfēras un vides izpētes daļa prognozē, ka Baltijas valstīs marta naktīs varēs izjust pat zem -20 grādiem.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Laika ziņas

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl