“Mārtiņš sevi aizstāvēt vairs nevar.” Bunkus kolēģi pārmet politiķiem advokāta nāves izmantošanu politisko mērķu sasniegšanai

0 Komentāru

Nesen noslepkavotā advokāta Mārtiņa Bunkus kolēģi piektdien, 15. jūnijā, izplatīja publisku vēstuli, kurā pārmet vairākiem politiķiem advokāta nāves izmantošanu savu politisko mērķu sasniegšanai.

Īpašus pārmetumus izpelnījies advokāts un partijas “KPVLV” premjera amata kandidāts Aldis Gobzems, kurš pēdējās nedēļas laikā pārmetis vairākiem saviem kolēģiem un arī Bunkum dalību mafiozā struktūrā.

Bunkus slepkavība izraisījusi līdz šim Latvijā nepieredzētus “advokātus karus”. To centrā ir “KPVLV” politiķis Aldis Gobzems, kurš sociālajos tīklos un medijos paziņojis, ka Bunkus kopā ar vairākiem citiem advokātiem un politiķiem bijis dalībnieks organizētā maksātnespējas administratoru grupējumā, kurš konkurējis ar vairākos kriminālprocesos figurējušo, nu jau administratora sertifikātu zaudējušo, Māra Sprūda grupējumu. Bunkus advokāta biroja izplatītajā paziņojumā uzsvērts, ka pēdējās nedēļas pavadītas kā ļaunā murgā.

Citāts no Bunkus biroja publiskās vēstules

Tomēr atrodas zemiski politiķi, kas jau nekavējoties pēc nāves mēģināja traģēdiju kapitalizēt savās vai pasūtītāju interesēs, pakāpties un veidot savas karjeras uz cilvēka slepkavības rēķina. Mārtiņš sevi aizstāvēt vairs nevar. Tādēļ nožēlojami izskatās šie politiķi, kuri tik bravūrīgi un drosmīgi metās cīņā ar mirušu cilvēku.

Gobzems, kurš iepriekš publiski pārmeta Bunkus birojam manipulācijas ar administratoru rindu un runu uzplūdos pat pameta TV tiešraidi, piektdien komunikācijas stratēģiju bija mainījis, atsakoties pamatot nelaiķim izteiktos pārmetumus.

Aldis Gobzems
zvērināts advokāts

Mūsu sabiedrība ir lielu notikumu priekšā, un mums ir jābūt gataviem izdarīt izvēli, kurā pusē mēs nostāsimies. Es pateicu visu, ko es domāju par šo situāciju.

Iepriekš Gobzems apgalvoja, ka bez noslepkavotā Bunkus mafiozajā grupējuma darbojies arī politiskais konsultants Edgars Jaunups, bijušie KNAB darbinieki, tagad politiķi Juris Jurašs un Juta Strīķe, kā arī advokāts Romualds Vonsovičs. Pēdējais uzsver, ka ar Bunku sadarbojies tikai vienu reizi kāda civillietā. Pēc Vonsoviča domām, Gobzema aktivitātes ir saistītas ar krimināllietu, kurā par daudzmiljonu eiro izkrāpšanu no mecenātiem Tetereviem figurē Gobzema labs paziņa, skandalozais uzņēmējs Gints Lazdiņs, kuram draud reāls cietumsods, un Gobzems ar savām aktivitātēm cenšoties to nepieļaut.

Romualds Vonsovičs
zvērināts advokāts

Man ir nepatīkami, ka Gobzema kungs ir strādājis mūsu zvērinātu advokātu birojā. Mēs ļoti draudzīgi šķīrāmies, kad viņš nolēma nodibināt savu advokātu biroju. Pieņēmums varētu būt, Lazdiņa kunga intereses un 29.augusta tiesas sēdes debates.

Bunkus advokātu biroja vēstulē pārmetumi izteikti arī ZZS politiķim Kārlim Seržantam, kurš nav vērsies KNAB, bet publiski pārmetis Bunkum vēlmi ietekmēt “Trasta komercbankas” administratora izvēli.  Lai pierādītu, ka viņš ar Bunku ticies un pārrunājis “Trasta komercbankas” administratora jautājumu, politiķis piektdien sociālajos tīklos izplatīja abu saraksti, skaidrojot, ka birojā nevērsās, ņemot vērā, ka KNAB tajā laikā bija iekšējo konfliktu novājināts.

Jau vēstīts, ka 30. maijā Rīgā, Aizsaules ielā 1, notikusi slepkavība. Izmantojot šaujamieroci, nogalināts maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus.

0 Komentāru