7 komentāri
Marta beigās slēgs TV5

Finansiālu apsvērumu dēļ ir pieņemts sāpīgs lēmums – 31. martā tiks pārtraukta kanāla TV5 darbība. TV5 līdz šim bija viens no nedaudzajiem televīzijas kanāliem Latvijā, kas veidoja informatīvo saturu krievu valodā. Taču krievu valodā raidošo kanālu tirgus ir ļoti piesātināts un Latvijā ražota satura izmaksas ir augstas, tāpēc, konkurējot ar retranslēto televīzijas saturu un nesaņemot nekādu atbalstu nacionālā satura veidošanai krievu valodā, TV5 jau ilgāku laiku strādā ar ievērojamiem zaudējumiem.

“TV5 15 gadu garumā ir veidojis kvalitatīvu informatīvo saturu – mēs augsti vērtējam visas TV5 komandas ieguldīto darbu. Slēgt kanālu ir sāpīgs lēmums, ir jāpārtrauc ilggadīga sadarbība ar augsti profesionāliem kolēģiem, tāpat jāzaudē kanāla veidošanā un uzturēšanā ieguldītais. Tomēr, lai mazinātu AS LNT zaudējumus, šis lēmums bija jāpieņem,” norāda Baiba Zūzena, MTG TV Latvia vadītāja.

MTG TV Latvia turpina investēt kvalitatīvā vietēji ražotā informatīvā un izklaidējošā saturā televīzijas un digitālajos mediju kanālos. Daļa TV5 satura veidotāju turpinās darboties citos MTG TV Latvia kanālos, taču, līdz ar TV5 slēgšanu, būs tādi, ar kuriem sadarbību nāksies pārtraukt. Šobrīd notiek sarunas ar darbiniekiem un partneriem par sadarbības izmaiņu vai pārtraukšanas nosacījumiem.

TOP komentāri

 • guntis
  +7 +7 0

  guntis

  normals kanals tv5 labas filmas vakaros un raidiijumi un ir ko skatiities tas ir tiiiraakais idiotisms cuuciiba pa to slegsanau... esmu pret
  lai sleedz ciet tv3 tur visapar nekaa nav ko skatiities sviests tas tv3
 • TET
  +2 +2 0

  TET

  ESNEPIEKRĪTUTĀDAM LĒMUMAMATASIRSTOLBIUNNEGODĪGIBRINIŠĶĪGSKANĀLSTAUTASVIEDOKLISATKALNETIEK ŅEMTS V VĒRĀLAIPAŠIARSKATĀSTOTVLV1,2 3UNCITUSMURGUS
 • J......
  +2 +2 0

  J......

  Man šī tv5 vislabāk patīk skatīties,jo tur ir ar subtitriem lat.val. Tieši kas nedzirdīgajiem patīk skatīties. Esmu vājdzirdīga. Neslēdz lūdzu. Tur daudz labas krievu filmas ar subtitriem. Vai paspēšu noskatīties visus seriālus par Ļaļu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!